od.gp.gov.ua

Правоохоронці викрили в одеській школі видавництво з випуску антиукраїнської літератури

Підпільне видавництво випускало книги та буклети, автори яких звеличували місію Росії та принижували українців і українську державу

Правоохоронці під час затримання осіб, які планували викрадення народного депутата Олексія Гончаренка, виявили в одній з одеських шкіл видавництво з випуску антиукраїнської літератури. Про це заявив в ефірі місцевого телеканалу прокурор області Олег Жученко, передає "Укрінформ".

"На території однієї з дитячих шкіл розвитку на Фонтанській дорозі правоохоронці виявили підпільне видавництво, що здійснювало масовий випуск підривної антиукраїнської літератури. 23 лютого, коли затримали групу викрадачів Гончаренка, у цьому видавництві було виявлено значну кількість видань. В тому числі випущені тут книги під назвами "Слуги зла, или как выглядит украинский национализм", "Одесские колокола Хатыни" та інші, спрямовані на розпалювання ворожнечі між українцями, росіянами та євреями, а також ненависті до українських патріотів", - сказав він.

Зі слів Жученка, підпільне видавництво випускало книги та буклети, автори яких звеличували місію Росії та принижували українців і українську державу. Значну кількість готової друкованої продукції антиукраїнського змісту вилучено. Наразі слідство встановлює, чи був безпосередньо причетним до випуску антиукраїнської літератури директор школи розвитку.

Прокуратура Одещини опублікувала фото з підпільної друкарні:

Нагадаємо, в Одесі вилучили кілька тонн антиукраїнських газет.

Попередній матеріал
У Франції відбулася 42-га церемонія вручення кінопремії "Сезар" – імена переможців
Наступний матеріал
Фінал національного відбору на "Євробачення-2017" – трансляція завершена
Loading...

Клімкін: Антиукраїнські провокації у Польщі були усвідомленими і зробленими на камеру

У Польщі під час щорічного "Маршу орлят" лунали ганебні антиукраїнські гасла: як відповіли українці

Рада у першому читанні ухвалила заборону доступу на український ринок іноземної друкованої антиукраїнської літератури