socportal.info

Рада у першому читанні ухвалила заборону доступу на український ринок іноземної друкованої антиукраїнської літератури

У парламенті сьогодні напружена робота

У четвер, 20 жовтня, Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №5114 "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту". Рішення підтримали 250 народних обранців.

Ініціатором законопроекту виступив Кабінет міністрів і прем'єр Володимир Гройсман. Ним пропонується заборонити ввезення в Україну книг та іншої друкованої продукції країни-агресора, які мають антиукраїнський зміст.

"На сьогодні понад 70% друкованої продукції, що реалізується в Україні, є продукція РФ і більшість її – це контрафактна продукція. Внаслідок недостатньої урегульованості в національному інформаційному просторі України нині спостерігається низка негативних явищ, які стоять на заваді як розвитку суб’єктів ринку, так і забезпеченню інформаційних прав та свобод громадян, а подекуди й створюють загрози національній безпеці України", – йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, сьогодні Рада має розглянути проект бюджету на 2017 рік. Окрім того, парламенти України, Польщі та Литви мають також синхронно ухвалити спільну заяву щодо історичних подій Другої світової війни.

Попередній матеріал
Українські бійці відбили наступ ворожої ДРГ поблизу Станиці Луганської
Наступний матеріал
У мережі з'явилося відео з присвятою загиблим на Донбасі воїнам Козелеччини

У цілях державної безпеки: в Естонії пропонують заборонити пропагандистські телеканали РФ

На прощанні з "Моторолою" помітили "ікону російської пропаганди"