ipress.ua

Україна звернулася до МЗС Польщі через антиукраїнські провокації під час "Маршу орлят" – посол

  Наразі українська сторона вживає заходів для того, аби знайти винного у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі

  Надзвичайний і повноважний посол України в Польщі Андрій Дещиця не виключає, що інцидент з антиукраїнськими гаслами на "Марші орлят" у Перемишлі був провокацією. Він також закликав не надавати події ще більшого розголосу. Про це посол заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

  "Ми звернулися до МЗС Польщі, до центральних органів влади, місцевих органів влади з вимогою провести розслідування цього інциденту і знайти винних, і в майбутньому не допустити подібного роду дій і заходів. Наразі такої відповіді (від польського МЗС) ще немає", - повідомив Дещиця.

  Крім того, посол зауважив, що українська сторона має робити акцент на тому, щоб знайти винного у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

  "Мер (Перемишля) отримав лист від нашого генерального консула в Любліні з проханням провести розслідування цього інциденту і дати йому оцінку... На відео був заклик однієї людини. І далі розголосу не було. А ми самі поширюємо цю інформацію, можливо, це була якась провокація, надаючи цій провокації ще більшого розголосу", - заявив Дещиця.

  Як повідомлялося, у Польщі під час щорічного "Маршу орлят" лунали ганебні антиукраїнські гасла. Зокрема, учасники маршу скандували "Cмерть українцям" і "Перемишль, Львів – завжди польські". У відповідь на це об’єднання українців у Польщі (ОУП) закликало польську владу протидіяти проявам ворожого ставлення до української меншини Польщі.

  Попередній матеріал
  Турчинов з нагоди Дня Сухопутних військ: Ми зупинили ворога, а згодом повністю очистимо від нього нашу землю
  Наступний матеріал
  У СБУ прокоментували зустріч Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР" у Мінську
  Теги:
  Loading...
  У Польщі під час щорічного "Маршу орлят" лунали ганебні антиукраїнські гасла: як відповіли українці

  У Польщі під час щорічного "Маршу орлят" лунали ганебні антиукраїнські гасла: як відповіли українці

  "Ми знову можемо стати жертвою Росії" – голова МЗС Польщі

  "Ми знову можемо стати жертвою Росії" – голова МЗС Польщі