1.bp.blogspot.com

"Ми знову можемо стати жертвою Росії" – голова МЗС Польщі

  РФ має здатність і бажання “бити по цілях”, віддалених від своїх кордонів

  Росія на шляху будівництва нової імперії підвищує агресію щодо сусідніх держав, однією з її жертв може стати Польща. Про це заявив голова МЗС Польщі Вітольд Ващиковський під час виступу в дублінському Інституті міжнародних і європейських відносин в Ірландії, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми зараз дивимося на Схід зі зростаючим занепокоєнням, що Росія може знову стати на шлях агресії й будівництва нової імперії, а ми знову можемо стати її жертвою", – сказав Ващиковський.

  Також додав, що Росія має здатність і бажання "бити по цілях", віддалених від своїх кордонів. Зокрема, у цьому контексті він нагадав про події в Сирії та кібератаки під час президентської виборчої кампанії у США.

  Проте додав, що Польща не ставиться до РФ вороже. "Навпаки, я хотів би запевнити, що Польща хоче стабільної і передбачуваної Росії, яка діє у відповідності до міжнародного права", – зауважив Ващиковський.

  Польський міністр наголосив, що НАТО є гарантом європейської безпеки, зокрема і Польщі і приєднання до нього Ірландії, Швеції та Фінляндії зі стратегічної точки зору було б бажаним.

  Як повідомляв 5.ua, у Польщі створюються Війська територіальної оборони (ВТО), які будуть найефективнішою відповіддю на ймовірні дії російського спецназу в рамках гібридної війни з Росією.

  Попередній матеріал
  ЄС пообіцяв прискорити надання Україні додаткових торговельних преференцій
  Наступний матеріал
  "Якщо ви підете далі, ворота на кордоні будуть відкриті" – Президент Туреччини пригрозив ЄС
  Loading...

  Україна має стати гарантом безпеки в Європі – глава МЗС Польщі

  Глава МЗС Польщі розповів, чим загрожує Україні гальмування проєвропейського вектору

  Глава МЗС Польщі: ЄС може поставити контакти з Росією у залежність від справи Савченко

  Польща готова евакуювати етнічних поляків з Маріуполя, якщо буде така потреба - глава МЗС Польщі