Києво-Печерська лавра
Києво-Печерська лавра 5 канал / Час. Підсумки тижня

Послаблення в дії: Києво-Печерську лавру відкрили для відвідувачів після карантину

  Читайте по-русски
  Лавра працюватиме відповідно до норм, визначених урядом

  Києво-Печерська лавра знову відкрита для відвідувачів. Про зняття обмежень повідомили у пресслужбі Української Православної церкви Московського патріархату.

  Лавра працюватиме відповідно до норм, визначених урядом. У повідомленні йдеться, що богослужіння у святині відбуватимуться із обов'язковим дотриманням дистанції між вірянами.

  На карантині Києво-Печерська лавра перебувала від квітня. За неофіційними даними, там понад сотня людей захворіли на COVID-19. Серед інфікованих, зокрема, могли бути предстоятель УПЦ Московського патріархату митрополит Онуфрій та настоятель Києво-Печерської лаври Павло. Кілька монахів від недуги померли.

  Нагадаємо, що петиція про припинення користування лаврою РПЦвУ та передачу її ПЦУ набрала понад 27 тисяч голосів, відтак влада змушена реагувати і надати суспільству відповідь.

  У жовтні 2018 року директор департаменту у справах релігій і національностей Мінкульту Андрій Юраш пояснював, що лаври перебувають у державній власності і надані на 50 років в оренду УПЦ МП, втім, якщо буде зрозуміло, що під час передачі лаври в оренду існували порушення, це може стати підставою для перегляду договору. Після цього, у січні 2019 року, міністр культури України Євген Нищук повідомив, що інвентаризація Києво-Печерської лаври виявила зникнення кількох цінних ікон, за цим фактом порушено кримінальні провадження.

  Попередній матеріал
  Статки кума Путіна: Медведчук задекларував фрагмент Біблії Гутенберга та майже 100 компаній Оксани Марченко
  Наступний матеріал
  Вдягали протигаз, били і стріляли над головою: шокуючі подробиці зґвалтування у відділку поліції
  Loading...

  До храму під час карантину: чи працює мережа РПЦ в Україні як диверсант – "СтопРеванш"

  У Київській духовній академії УПЦ МП виявили коронавірус у трьох викладачів та 16 студентів

  Києво-Печерська лавра на карантині: температурний скринінг і нацгвардійці біля входу