Карантин у Лаврі
Карантин у Лаврі "5 канал" / Ганна Рибалка

Києво-Печерська лавра на карантині: температурний скринінг і нацгвардійці біля входу

Читайте по-русски
Всередині святині наразі працюють медики – проводять тестування на COVID-19

Журналісти "5 каналу" перевірили, яка ситуація нині у Києво-Печерській лаврі – її напередодні за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій закрили на карантин.

У понеділок міський голова Віталій Кличко заявляв, що до лаври столична влада направить бригади медиків, аби проводити тестування священнослужителів, а саму будівлю храму будуть патрулювати правоохоронці.

Як передає кореспондентка Ганна Рибалка, наразі Нацгвардія та поліція дійсно оточили входи до церковного комплексу. Також біля входу чергують люди в захисних костюмах і з термометрами, представилися працівниками лабораторних центрів МОЗ.

Кажуть: їхнє завдання – проводити температурний скринінг. Перевіряють температуру тих, хто виходить до лаври. Знімальна група бачила, як на територію впустили жінку – відвідувачку хворого в лікарні.

Всередині святині працюють медики. Зі слів працівників лабораторії, вони проводять тестування на COVID-19. Навпроти у сквері – намети Червоного Хреста.

Карантин у Лаврі
/
Карантин у Лаврі
Карантин у Лаврі
/
Карантин у Лаврі
Карантин у Лаврі
/
Карантин у Лаврі

Нагадаємо, Києво-Печерська лавра закрилася на карантин і проводить богослужіння у закритому режимі – після того, як загальна кількість хворих священнослужителів у монастирі сягнула 90.

Попередній матеріал
Медики Одещини скаржаться на священників УПЦ МП, які заважають боротися з коронавірусом
Наступний матеріал
Підтримка МВФ закладена у змінах до бюджету – міністр фінансів
Loading...