прес-служба Президента України

Порошенко звільнив трьох суддів за порушення присяги

  Президент України Петро Порошенко на підставі подання Вищої ради юстиції підписав укази про звільнення трьох суддів

  Як повідомляє прес-служба глави держави, Президент звільнив суддів Донецького окружного адміністративного суду Наталію Мальцеву та Наталію Спасову, а також суддю Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка за порушення присяги.

  У поданні ВРЮ зазначається, що до січня 2015 року Мальцева та Спасова, займаючи посади суддів України, зайняли посади у так званих "судах" на тимчасово окупованій території Донбасу.

  "Встановлено також, що у ніч з 27 на 28 лютого 2015 р. суддя Макарівського районного суду Київської області Владислав Оберемко, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, не виконав вимоги працівника ДАІ про зупинку транспортного засобу, а після того, як його зупинили, поводився агресивно, вживав ненормативну лексику, відмовився надати документи на транспортний засіб і право керування ним, погрожував вогнепальною зброєю, ухилявся від проходження медичного огляду", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, встановлено, що 15 вересня 2014 року під час розгляду в судовому засіданні цивільної справи Оберемко порушив обов'язки забезпечення справедливого та неупередженого розгляду справи, і цим порушив присягу судді.

  Нагадаємо, 13 липня Президент України підписав нову редакцію закону "Про судоустрій і статус суддів", який дозволить реалізувати положення прийнятих парламентом змін до Конституції держави в частині правосуддя.

  Попередній матеріал
  В Одесі відкрили перший рекрутинговий центр ВМС України
  Наступний матеріал
  Міський голова Бучі розповів про свої відносини з Калєтніком
  Loading...

  "Зрадники у мантії": ГПУ домоглася заочного розгляду справ екс-суддів

  "Судді Майдану": ВРЮ перенесла розгляд справи про звільнення одіозної судді Царевич

  ВРЮ рекомендувала звільнити 92 суддів