twitter.com/stsegolko

Порошенко: Жодної відмови від Донбасу ніколи не буде

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на урочистостях з нагоди Дня Соборності України, їх влаштували у національному музеї Тараса Шевченка

Глава держави наголосив, що для вирішення питань безпеки на сході змін до Конституції не вноситимуть, і звинуватив деякі сили у тому, що ті навмисно працюють над дестабілізацією ситуації. На урочистостях були і військові, і лідери кримськотатарського народу. Усі наголошували – нині, під час війни, це свято знову набуло актуальності. 

"Як Президент всіма законними способами протидіятиму спробам дестабілізувати країну. Наші герої воюють на Сході не за повернення окремих територій, а за всю соборну українську землю", – наголосив Президент.

"Після того як стався напад на Україну, відбулася окупація Криму, то сьогоднішнє свято для нас знову актуалізує те питання, яке було для попередніх поколінь дуже важливим - це знову поєднання усієї України", – наголосив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Дивіться повне відео урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України:

"Ми повертаємося до того, що треба згадувати свою історію, щоби до багатьох це було донесено, щоби нове покоління вже на правдивій історії", – додав полковник Збройних сил України, Герой України Ігор Гордійчук.

 

Попередній матеріал
Заходи з нагоди Дня Соборності України - відео
Наступний матеріал
Президент присвоїв Володимиру Жемчугову звання Героя України
Loading...
Сьогодні третя річниця смерті перших героїв Небесної сотні

Сьогодні третя річниця смерті перших героїв Небесної сотні

На столичному мосту Патона створять "живий ланцюг"

На столичному мосту Патона створять "живий ланцюг"

Порошенко у Давосі порушував питання звільнення заручників – Геращенко

Порошенко у Давосі порушував питання звільнення заручників – Геращенко