twitter.com/stsegolko

Порошенко: Жодної відмови від Донбасу ніколи не буде

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на урочистостях з нагоди Дня Соборності України, їх влаштували у національному музеї Тараса Шевченка

Глава держави наголосив, що для вирішення питань безпеки на сході змін до Конституції не вноситимуть, і звинуватив деякі сили у тому, що ті навмисно працюють над дестабілізацією ситуації. На урочистостях були і військові, і лідери кримськотатарського народу. Усі наголошували – нині, під час війни, це свято знову набуло актуальності. 

"Як Президент всіма законними способами протидіятиму спробам дестабілізувати країну. Наші герої воюють на Сході не за повернення окремих територій, а за всю соборну українську землю", – наголосив Президент.

"Після того як стався напад на Україну, відбулася окупація Криму, то сьогоднішнє свято для нас знову актуалізує те питання, яке було для попередніх поколінь дуже важливим - це знову поєднання усієї України", – наголосив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Дивіться повне відео урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України:

"Ми повертаємося до того, що треба згадувати свою історію, щоби до багатьох це було донесено, щоби нове покоління вже на правдивій історії", – додав полковник Збройних сил України, Герой України Ігор Гордійчук.

 

Попередній матеріал
Заходи з нагоди Дня Соборності України - відео
Наступний матеріал
Президент присвоїв Володимиру Жемчугову звання Героя України
Loading...

Сьогодні третя річниця смерті перших героїв Небесної сотні

На столичному мосту Патона створять "живий ланцюг"

Порошенко у Давосі порушував питання звільнення заручників – Геращенко