вв 112.ua

Порошенко: Влада на всіх рівнях відчуває потужний громадський контроль

Європеїзація, нажаль, поки не торкнулася рівня життя українців

Про це Петро Порошенко заявив під час урочистостей до Дня Гідності і Свободи.

"Вражаючим є прогрес у розвитку громадянського суспільства – волонтери й активісти не лише зміцнюють українців як потужну політичну націю, вони виконують функцію вартових демократії. Влада на всіх рівнях відчуває потужний громадський контроль за собою і адекватно реагує на ключові зауваження. Але є дуже суттєва і головна перешкода, яка поки що не дала більшості українцям змоги відчути очевидне зближення з Європою. Європеїзація, на жаль, поки не торкнулася рівня життя українців. Це єдина сфера, де ми за три роки не наблизилися до європейських стандартів. Сталося це в силу об'єктивних фактів – три роки тому ми опинилися без армії і без Збройних сил. І величезні гроші ми вимушені були спрямовувати на сектор оборони і безпеки і на створення нової армії", – зазначив глава держави.

Нагадаємо, сьоогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме з нього почалася Революція Гідності. 21 листопада 2013 року тодішній уряд Азарова відмовився від угоди про асоціацією із Євросоюзом, і незгодні з цим українці вирішили вийти на вулиці.

Як повідомляв 5.ua, раніше Президент звернувся до українців з нагоди Дня Гідності і Свободи: "Шлях до європейських зірок пролягає крізь терни".

Попередній матеріал
Президент посмертно присвоїв звання Героя України двом загиблим бійцям
Наступний матеріал
Столтенберг розповів, як НАТО бореться із путінською пропагандою
Loading...

Порошенко ініціював створення Музею-меморіалу Революції Гідності у Києві

Покладання квітів, молебень, розмова з Президентом: як почався День Гідності у столиці