День Гідності 5 канал

Покладання квітів, молебень, розмова з Президентом: як почався День Гідності у столиці

Наразі родичі загиблих на Майдані активістів проводять зустрічі з представниками уряду, ВР та главою держави

Близько 10 ранку понеділка, 21 листопада, приблизно 100 людей прийшли до пам'ятного знаку з портретами всіх загиблих на Майдані активістів під час Революції Гідності. Це, переважно, рідні загиблих, а також поранені і ті, хто брав участь у трагічних подіях трирічної давнини, передає кореспондент "5 каналу" з  місця подій.

Усі присутні прийшли з квітами, а також взяли участь у молебні за загиблими на Майдані. Нагадаємо, це 107 людей, які загинули під час Революції Гідності.

День Гідності5 канал

Цьогоріч у центрі Києва оновили пам'ятний знак. Нині тут постала меморіальна дошка, що вміщує портрети всіх загиблих. Кожен охочий може поставити свічку чи лампадку біля портрета загиблого героя.

Сьогодні родичі загиблих були небагатослівні, адже одразу після молебна у них запланований ряд зустрічей, у тому числі з Президентом України. Так, у ході зустрічей вони прагнуть знайти відповіді на важливі для себе питання. Зокрема, найважливіше питання – привернення уваги до перебігу розслідування вбивств на Майдані.

День Гідності5 канал

"До всіх підготовлені листи, у тому числі до Президента, прем'єр-міністра, голови Верховної Ради з різних питань, які зараз є дуже нагальними", – каже син загиблого Героя Небесної Сотні Володимир Бондарчук.

Одразу після покладання квітів родичі загиблих рушили до Мистецького Арсеналу на зустріч із главою держави. 

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме з нього почалася Революція Гідності. 21 листопада 2013 року тодішній уряд Азарова відмовився від угоди про асоціацією із Євросоюзом, і незгодні з цим українці вирішили вийти на вулиці.

Як повідомляв 5.ua, раніше Президент звернувся до українців з нагоди Дня Гідності і Свободи: "Шлях до європейських зірок пролягає крізь терни".

Попередній матеріал
Гройсман розповів про плани співпраці між Україною та Хорватією
Наступний матеріал
Порошенко ініціював створення Музею-меморіалу Революції Гідності у Києві
Loading...

Урочистості до Дня Гідності і Свободи - відео

"Дякуємо кожному нашому Герою": Гройсман привітав українців із Днем Гідності та Свободи

Турчинов: Майдан і Революція гідності – достойна відповідь на спробу перетворити Україну на колонію РФ

Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи