Порошенко: Те, що відбувається на Сході, називається "нашестям чужинців"

Президент наголосив, що варто говорити правду: "Москва розв'язала війну проти Києва"

Під час урочистих заходів до Дня Хрещення Русі-України Президент Петро Порошенко заявив, що засуджує воєнні дії на Сході України та закликає називати речі своїми іменами. 

"Два з половиною роки тому Москва розв’язала війну проти золотоверхого Києва. І речі треба називати своїми іменами", – підкреслив Президент.

"Категорично не сприймаю паліативні форми як-то абстрактний "збройний конфлікт" чи "збройне  протистояння". Це оцінки з чужого, неукраїнського голосу. Те, що відбувається на Сході, називається "нашестям чужинців", – наголосив він.

Крім того, Президент висловив вдячність тим церквам і релігійним організаціям, усім громадам, які твердо стали на захист України "як до справді богоугодної справи". "Вдячний тим з вас, хто продовжує підтримувати Божим словом, молитвою і гуманітарною допомогою наші Збройні Сили, всіх захисників України", – заявив Порошенко.

Він також зауважив, що перемога залежить від нас самих: "Найголовніша духовна зброя нашої перемоги – це наша єдність".

Президент також закликав молитися за солдат, що захищають країну на Сході. Наприкінці промови глава держави зазначив: "До нашої спільної молитви за вигнання чужинців хай приєднається небесний заступник Русі-України, її хреститель, рівноапостольний князь Володимир. Вірю, Він з нами. Піднявши однією рукою хрест, з іншої не випускає меча, щоб боронити нашу рідну землю".

Попередній матеріал
Україна розраховує на поновлення тристороннього формату переговорів щодо імпорту російського газу – Коболєв
Наступний матеріал
Вагітну дівчину, яка зникла у Києві кілька днів тому, знайшли

Президент привітав українців з Днем Хрещення Русі-України

Порошенко: Країни-члени НАТО ніколи не визнають анексію Криму РФ та засуджують російську агресію

Агресія РФ в Україні спричинила нестабільність у країнах-сусідах НАТО – Меркель

Порошенко: Україна може поділитися з НАТО досвідом ведення війни з РФ