Крилата ракета "Нептун"
Крилата ракета "Нептун" РНБО

Порошенко: Створення протикорабельних ракет "Нептун" – один з ключових пріоритетів українського оборонного комплексу

Читайте по-русски
Дальність польоту такої ракети сягає 300 км

Держпрограма створення ПКР "Нептун" дальністю до 300 км належить до ключових пріоритетів національного ОПК. Про таке розповів Президент України Петро Порошенко на засіданні РНБО.

Глава держави нагадав про завершення розробки, випробувань, прийняття на озброєння ЗСУ та запуск серійного виробництва реактивної системи залпового вогню "Вільха" з керованими ракетами калібру 300 мм і запуск виробництва нового наземного протикорабельного ракетного комплексу з крилатими ракетами (ПКР) "Нептун" дальністю до 300 км.

Президент сказав: "Першим етапом держпрограми, яка реалізується в рамках внутрішньоукраїнської оборонної промкооперації, є створення наземного протикорабельного комплексу ("Нептун" – ред.). Надалі планується адаптація ПКР під корабельну й авіаційну версії. За даними розробника, держвипробування берегового протикорабельного комплексу з КР "Нептун" заплановані на перше півріччя 2019 року".

Довідка. РСЗВ "Вільха" – модернізовану версію радянської РСЗВ 9К58 "Смерч" – розробило ДККБ "Луч". РСЗВ "Вільха" прийнято на озброєння ЗСУ восени 2018 року. Постачання серійних машин у ЗСУ заплановане на середину 2019 року. Протикорабельна ракета "Нептун" – комплекс з протикорабельними крилатими ракетами розробки Державного Київського конструкторського бюро "Луч". Ракета розробляється для використання з трьох платформ: корабельного, наземного і повітряного базування.

Про ще говорили на засідання РНБО, дивіться  у повному відео:

Як повідомляв 5.UA, Україна у 2019 році випробує українські крилаті ракети "Нептун" і ПЗРК "Колібрі"

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Куб", "Рокач" і "Тор": ЗСУ провела успішні бойові стрільби ракетних комплексів поблизу Криму – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Військовий аташе США відвідав Маріуполь – говорив про миротворчу місію ООН
Наступний матеріал
На Київщині під час зйомок напали на журналістів програми "Схеми" – відео
Loading...