Порошенко розповів на що сподівається для України від саміту НАТО у Варшаві

  Альянс рішуче підтримує Україну і не менш рішуче засуджує агресивні дії РФ, наголосив Президент

  На саміті НАТО, який відбудеться наступного тижня у Варшаві, Україна планує погодити комплексний пакет допомоги, спрямованої на зміцнення оборони. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час церемонії передачі контрбатарейних радарів ЗСУ у Міжнародному аеропорту "Бориспіль", повідомляє "Укрінформ".

  "Символічним є те, що сьогоднішня наша акція відбувається прямо напередодні важливої події – Варшавського саміту країн НАТО, який відкриється наступної п'ятниці. За результатами засідання комісії Україна-НАТО ми погодимо комплексний пакет допомоги, спрямований на зміцнення оборони нашої держави за допомогою потужніших структур безпеки. Цей пакет дозволить нам консолідувати існуючі напрямки підтримки НАТО і допоможе нам встановити більш дієву, більш ефективну оборону і безпеку, яка також реформуватиметься за графіком, який затверджений у Стратегічному оборонному бюлетені", – сказав Порошенко.

  "Це свідчить і про велику увагу з боку країн-членів Альянсу до України, і про віддану підтримку союзників нашої держави у складних умовах, і налаштованість на подальше зміцнення особливого партнерства, яке мають Україна і НАТО", - наголосив він.

  Порошенко також констатував, що Альянс рішуче підтримує Україну і не менш рішуче засуджує агресивні дії Російської Федерації проти нашої держави.

  Як повідомляв 5.ua, ОБСЄ передала сучасне обладнання українським рятувальникам. 

  Попередній матеріал
  Луценко прибув до суду на розмову з комбатом-айдарівцем
  Наступний матеріал
  Українські "універсальні солдати" склали іспити з CrossFit

  Україна напередодні саміту НАТО отримала найсучасніші контрбатарейні станції із США

  Українська діаспора у США передала прикордонниками медзасоби на 600 тис. грн

  Волонтери передали на фронт сучасний реанімобіль

  США передали Антикорупційному бюро спецобладнання на півмільйона доларів

  Волонтери передали снайперам-морпіхам приціли на чверть мільйона

  5 канал - трансляція наживо