фото АПУ

Порошенко підписав закон про фінансування сімей патронатних вихователів

  Планується, що з 2019 року на такі потреби кошти виділятимуть з місцевих бюджетів

  Президент підписав Закон, що врегульовує питання фінансування сімей патронатних вихователів. Раніше його схвалила Верховна Рада 278 голосами. Про це повідомляє АПУ.

  Передбачається, що закон визначає механізм оплати послуг патронатних вихователів та виплати соцдопомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя.

  "Зокрема, змінами до Бюджетного кодексу України передбачено: віднесення до видатків, що здійснюються з бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад видатків на сім’ї патронатних вихователів у складі видатків на навчальні заклади для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації", – йдеться в тексті документу.

  Крім того, закон передбачає з 1 січня 2019 року включення видатків на оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соцдопомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя до складу видатків на державні програми соціального захисту, які проводяться за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

  З 1 січня 2019 року передбачено фінансування послуг із здійснення патронату над дитиною за рахунок видатків місцевих бюджетів.

  Дивіться також: Патронажна служба Червоного Хреста втрачає держфінансування: хто постраждає від конфлікту міністерств

  Попередній матеріал
  Тримачі єврооблігацій "Приватбанку" об'єдналися в комітет
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": Екс-прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе в ефірі "5 каналу"

  Патронажна служба Червоного Хреста втрачає держфінансування: хто постраждає від конфлікту міністерств

  "Червоний хрест" направив на окуповані території Донбасу 8 вантажівок гумдопомоги