Twitter / Петро Порошенко

Порошенко підписав указ про соцзахист дітей журналістів, загиблих під час виконання професійних обов’язків

В Україні будуть створені додаткові правові підстави для призначення стипендій Президента України дітям журналістів, які під час виконання професійних обов'язків загинули або померли, у тому числі у районі АТО

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків". Про це повідомляє прес-служба Президента.

Згідно з Указом, в Україні будуть створені додаткові правові підстави для призначення стипендій Президента України дітям журналістів, які під час виконання професійних обов'язків загинули або померли, у тому числі у районі АТО.

Глава держави доручив Кабміну підготувати та подати в установленому порядку на розгляд ВР законопроект про внесення змін до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність І групи, у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Також зазначено, що у 2015 році Порошенко прийняв рішення щодо збільшення розмірів цих стипендії до 1,5 прожиткового мінімуму на одну особу, встановленого законом.

15 серпня 2017 року Указом глави держави встановлено президентські стипендії дітям журналістів, які загинули під час виконання своїх обов’язків: Валерії Кравчук (доньці журналіста Сергія Ніколаєва), Кірі Лабуткіній (доньці журналіста Дмитра Лабуткіна) та Максиму Веремію (синові журналіста В'ячеслава Веремія).

ФОТО: З ким зустрічався Порошенко в Грузії та про що домовився

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ми досягли успіху, всупереч санкціям ООН – лідер КНДР про ядерні випробування
Наступний матеріал
На Луганщині водій організував напад на свого роботодавця-підприємця – фото
Loading...

Порошенко присвоїв нові звання Аброськіну, Аллерову, Демчині та Чечоткіну

На Шрі-Ланці крокодил напав на журналіста, коли той мив руки

Чалий розповів, про що говоритимуть Порошенко і Трамп

Білий дім назвав дату зустрічі Трампа та Порошенка

Лампадки та "вільний мікрофон": чого вимагає на Майдані медійна спільнота

Україна розраховує отримати від США не тільки оборонне озброєння - Президент