president.gov.ua

Порошенко під час зустрічі з Радою церков: "Ваші молитви та дії, що єднають Україну, – дуже цінні"

Президент також вкотре відзначив важливість створення Єдиної української помісної православної церкви

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради церков та релігійних організацій подякував за молитву та дії, спрямовані на об'єднання українського народу. Про це повідомляє прес-служба Президента.

Глава держави зазначив, що цього тижня планувалися масові акції для дестабілізації ситуації всередині України, в тому числі із застосуванням російських грошей та технологій. "Хочу подякувати за мудрість українському народу", – підкреслив Президент. Він додав: "У Біблії сказано, що дім, який розколюється зсередини, не встоїть. І ваше слово та дії, які дозволяють пастві тримати єдність України в ці непрості часи, дуже цінні". Порошенко також подякував святим отцям та релігійним організаціям за підтримку.

Своєю чергою керівники церков та релігійних організацій зазначили, що роблять усе можливе для підтримки України та моляться за єдність українського народу.

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зазначив, що Церква не підтримує рухи, спрямовані на дестабілізацію України. "Ми розуміємо, що агресор зброєю Україну вже не візьме, тому зараз хоче зруйнувати Україну зсередини. Наші недалекоглядні політики не розуміють, що вони роблять і що є головним на сьогоднішній день для України. Не кількість місць в парламенті, а зберегти Україну як незалежну державу. Бо якщо не буде, не дай Бог, незалежної держави, то в якому парламенті вони будуть? Який сенс такої боротьби? Всі наші сили, всі сили політиків повинні бути направлені на головне – на збереження Української держави", – підкреслив Патріарх Філарет.

Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій підкреслив, що Церква завжди підтримувала цілісність України та єдність українського народу. "Ми будемо робити все для того, щоб це зберігалося і досягалося, щоб негаразди, які ми маємо, були ліквідовані", – зазначив він.

Петро Порошенко також вкотре відзначив важливість створення Єдиної української помісної православної церкви. "І як віруюча людина, і як громадянин молюся і мрію про єдність нашої Церкви", – сказав глава держави.

Як повідомляв 5.ua, Єрусалимський Патріарх заявив, що підтримує об'єднання Єдиної Помісної Православної Церкви.

Попередній матеріал
Порошенко та Президент Європейської Ради обговорили "вагоме політичне досягнення" щодо безвізу
Наступний матеріал
Протест автовласників: активісти перекрили міжнародну трасу Чернівці-Порубне
Loading...

На Дніпропетровщині підпалили церкву УПЦ МП

На Київщині горіла церква УПЦ МП, яка датується XV століттям

У Маріуполі підпалили церкву Київського патріархату

СБУ просить Церкву допомогти у звільненні заручників бойовиків

Порошенко: Вселенський Патріархат – єдиний, хто може врегулювати канонічний статус Української Церкви

Російська православна церква в Україні не має називатися українською – Євстратій