Блокпост ДНР
Блокпост ДНР Фото online.ua

Попи УПЦ МП активно зазивають до лав "ДНР" – Тимчук розповів, як саме

Для "роз'яснювальної бесіди" священики обирають чоловіків призовного віку і добряче їх "обробляють"

Уздовж лінії розмежування на Донбасі представники УПЦ МП Донецької та Маріупольської єпархії почали активно пропагувати вірян вступати до лав "ДНР". Про таке повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"Періодично проводяться ненав'язливі "роз'яснювальної бесіди" про "неправомерность действий карателей", а саме Збройних сил України, необхідність захищати "молоду республіку" і навислу загрозу над "російською православною вірою", яку хочуть викорінити "бандерівці", – зазначив Тимчук.

Він також уточнив, що для "бесіди" представники екзархату РПЦ обирають чоловіків призовного віку, які придатні до військової служби.

"У процесі спілкування встановлюється їхнє ставлення до української влади і, в разі отримання відповіді про невдоволення нею і так далі, робляться пропозиції з фінансовим інтересом. При цьому, потенційним кандидатам пропонується кілька варіантів діяльності на благо "церкви і "ДНР", – зауважив керівник "Інформаційного спротиву".

За його словами, одна з пропозицій – безпосереднє проходження служби у лавах терористів, а інша – так звана інформаційна допомога, "а саме надання інформації про діяльність та переміщенні підрозділів ЗС України та інших силових органів уздовж лінії розмежування".

Нагадаємо, раніше розвідка повідомила: у "ДНР" бойовиків змушують здавати гроші на "оборону", а потім розкрадають їх. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Повний арсенал доказів": що залишили ворожі диверсанти після бою у Красногорівки – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У готелі на Львівщині отруїлися 16 дітей
Наступний матеріал
Належали багатію: у Помпеях археологи розкопали стародавні артефакти
Loading...