Рафаель Лусваргі
Рафаель Лусваргі 5 канал

Лусваргі залишається під вартою: бразильцю, що воював за "ДНР", продовжили запобіжний захід

Адвокат іноземця на засідання вже вкотре не з'явився

Бразильцю Рафаелю Маркусу Лусваргі, якого звинувачують у терористичній діяльності на окупованому Донбасі, продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на 60 діб. Рішення ухвалив Павлоградський міськрайонний суд Дніпра.

Адвокат, який захищає інтереси іноземця, на засідання вже вкотре не з'явився – без поважної причини. Тож суд тимчасово надав Лусваргі державного захисника.

За даними слідства, бразилець воював на боці самопроголошеної "ДНР", а 2015-го року під час поїздки до Києва його затримала Служба безпеки. Печерський суд Києва ув'язнив найманця на 13 років, але в апеляційному суді це рішення оскаржили. Тепер справу слухають повторно – вже у Дніпрі. Наступне засідання у справі бразильця, який воював за терористичну "ДНР", відбудеться 21 серпня.

"Ми будемо чекати наступне судове засідання, будемо сподіватись, що адвокат Рибін, захисник Лусваргі, все ж з'явиться. Надасть суду якісь підтверджуючі документи, чому він не з'являвся на попередні судові засідання. І ми зможемо на законних підставах продовжити розгляд даного кримінального провадження", – зазначив прокурор відділу прокуратури Києва Ігор Вовк.

Докази причетності російських військовиків до обстрілів Маріуполя – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Магда про вибори: РФ дешевше розбурхувати Україну зсередини, ніж організовувати наступ на Донбасі
Наступний матеріал
Під Маріуполем собака врятував жінку від російського обстрілу
Loading...