peoplesproject.com

Попри діагноз: біотехнологи поставили тяжкопораненого бійця на ноги

  Один із перших учасників проекту "Біотех-реабілітація поранених" Андрій пройшов контрольний огляд через рік після завершення лікування. За результатами обстежень лікар вдоволено констатував: на такі чудові темпи і обсяги відновлення ніхто і не сподівався

  Про це повідомляє сайт Всеукраїнського центру волонтерів "People's Project". Сам Андрій каже, що на сьогодні вповні повернувся до нормального життя, і про травму навіть не згадує. А згадувати є що, адже за допомогою клітинних технологій хлопцеві відновили аж вісім сантиметрів потрощеної гомілкової кістки. 

  "Поранення Андрій отримав восени 2014-го під Слов'яносербськом, коли ворог обстріляв українські позиції з "Градів". До проекту Андрій долучився у кінці 2014-го року, стан був досить тяжким: тоді ніхто не знав, чи стане він взагалі на власні ноги. Хлопчині вичистили рештки потрощеної кістки, вивели ногу у правильне положення і зафіксували її апаратом Ілізарова", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що за якийсь час у місце масштабного дефекту імплантували 8-сантиметровий кістковий матрикс, виготовлений із власних тканин пацієнта. Сам матрикс оточили клітинними матеріалами – їх, до речі, теж виготовили із власних біологічних матеріалів Андрія. У скорому часі ці матеріали обростили матрикс і перетворилися на нову кістку фактично монолітної міцності.

  За півроку після завершення лікування Андрій вже знайшов чим здивувати - рушив у столицю і долучився до благодійного Пробігу під каштанами.

  Попередній матеріал
  Очільник Київської ОДА просить знизити ціни в маршрутках
  Наступний матеріал
  Рятувальники відвідали в лікарні важко пораненого в Авдіївці підполковника ДСНС – фото та відео
  Loading...

  Біотехнологи врятували від інвалідності бійця АТО із потрощеною рукою й ногою

  Медична сенсація: Біотехнологи відновили бійцю рухливість руки, яку ледь не відірвало вибухом снаряду

  Українські лікарі-біотехнологи відростять нове плече важкопораненому солдату