Понад сто сімей мерзнуть у Дніпродзержинську

  Понад сто сімей мерзнуть у Дніпродзержинську. У двох багатоповерхівках уже три роки не працює опалення. Чиновники розводять руками і рекомендують мешканцям встановлювати індивідуальні системи обігріву. Їх дніпродзержинцям пропонують придбати власним коштом, а це у середньому 20 тисяч гривень.

  Батареї в оселі матері двох маленьких дітей Євгенії Задої виконують декоративну функцію. А тапло у квартирі від електрообігрівача. Наразі пані Євгенія навіть не прогнозує, який рахунок за світло отримає за січень. За більш теплий грудень - родина виклала 400 гривень.

  Олександр Задоя, мешканець будинку без опалення: "Хоть у нас и три комнаты, но мы ее закрыли, потому что она не отапливается, потому что у нас не хватит денег оплатить эти три комнаты, хоть и имеем трехкомнатную квартиру".

  Раніше п’яти- та десяти-поверхівку  опалювала котельня санаторію "Дніпровський", у відомстві якого були ці будинки. Три роки тому споруди передали на баланс міста - без тепломереж і котельні. Керівництво санаторію "Дніпровський" застати на місці не вдається.

  Натомість міські чиновники виправдовуються: багатоповерхівки розташовані дуже далеко від теплотраси. Торік тут влада пообіцяла збудувати котельню, але так і не знайшла на це коштів. Тепер мешканцям пропонують розв`язувати проблему самотужки. 

  Михайло Підгурський, начальник управління житлового господарства Дніпродзержинської міської ради: "Тільки встановлення індивідуального опалення, і на цьому тема буде закрита, бо це ефективно, це вигідно".

  Щоправда, чиновники обіцяють: місто оплатить розробку технічної документації. А ось решту витрат - а це близько 20 тисяч гривень з родини - мешканцям доведеться викласти з власної кишені.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Перегони на собачих запряжках стартували у Чехії
  Наступний матеріал
  У Криму оголосили штормове попередження
  Теги: