Віталій Хлевицький
Віталій Хлевицький СБУ

Помер засновник департаменту контррозвідки СБУ

  Читайте по-русски
  Хлевицький був одним із перших, хто порушив питання інформаційної безпеки України

  У четвер, 8 серпня, на 52-му році помер засновник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Хлевицький Віталій Борисович. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ на Facebook.

  Як зауважили у спецслужбі, він був одним із перших, хто порушив питання важливості інформаційної безпеки України в сучасних умовах.

  Хлевицький Віталій Борисович народився 24 червня 1968 року в Ужгороді на Закарпатті. Від 1992 до 2014 року займав оперативні та керівні посади в Центральному апараті Служби безпеки України.

  У 1990 році закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище протиповітряної оборони за спеціальністю "радіоінженер". У 1998 році отримав другу вищу освіту з кваліфікацією "юрист-правознавець" на економіко-правовому факультеті Донецького національного університету.

  Зазначається, що як кандидат юридичних наук Віталій Хлевицький брав безпосередню участь у підготовці низки законодавчих та нормативно-правових актів, відомчих наказів й інструкцій в сфері інформаційної безпеки. Є автором та співавтором понад 30 наукових праць і статей.

  Нагадаємо, нещодавно у Києві за кермом помер працівник держохорони.

  Попередній матеріал
  Російські війська 9 разів за добу порушили "режим тиші" на Донбасі – штаб ООС
  Наступний матеріал
  Терористи знову обстріляли безпілотник ОБСЄ
  Loading...