Степан Полторак
Степан Полторак 5 канал

Полторак заявив, що планує звільнити двох своїх заступників

Він також розповів про те, як має відбуватися церемоніал звільнення військових з лав ЗСУ

В ефірі "5 каналу" міністр оборони Степан Полторак розповів про новий церемоніал в ЗСУ щодо завершення служби та нагородження військових.

"Те, що стосується нагородження холодною зброєю, така можливість є і зараз, але, звичайно, деякі традиції потрібно змінювати. І підходи до того, кого і чим нагороджувати – треба міняти. Що стосується подій, пов’язаних зі звільненням або ще з якимись іншими урочистостями, їх справді треба міняти. Мене дійсно звільнили так, як мають звільняти будь-якого військового. І на моєму прикладі було показано, зараз ми практично завершили наказ міністра оборони, яким визначено, хто і яку категорію військових буде звільняти. Буквально на наступному тижні я планую звільнити своїх двох заступників і вони вже будуть звільнятися по новій методиці. І так буде визначено до бригади включно", – наголосив Полторак.

Міністр також наголосив: "Тобто я не буду зосереджуватися на високих посадових особах, я скажу про військовослужбовців контрактної служби. Навіть у бригаді раз на місяць буде визначено день, коли в таких самих умовах з відповідним ритуалом звільнятимуть всіх, хто добросовісно і чесно відслужив обумовлений термін і збирається завершити службу. І це незалежно від того, хто це буде: полковник, лейтенант, капітан чи військовослужбовець за контрактом. Такі традиції будуть введені в найближчий час. І я переконаний, що вони будуть сприйняті дуже добре. Бо раніше це було зовсім по-іншому. Дали пенсійне посвідчення – і до побачення".

Детальніше про те, коли буде готовий новий статут українських військових та про те, скільки грошей планують витратити на оборонний сектор, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Дивіться також фотогалерею за темою:

МОУ показало "Саурона" та "Каспера": системи спостереження за дронами та екстреної евакуації – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
8 осіб – на одне місце: як кандидати в Антикорсуд проходили тестовий іспит
Наступний матеріал
"Вони за людей не думають": чому в декількох регіонах досі не увімкнули опалення

"Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю зі Степаном Полтораком на "5 каналі"

Австралія виділить $250 тисяч на реабілітацію поранених бійців ООС – МОУ

Полторак: На моє переконання, цивільним людям військову форму носити не потрібно

"Це точно не ми": Полторак розповів про останні перехоплення безпілотників біля арсеналу та військової частини ЗСУ

Доба в ООС: про ситуацію на Донбасі звітують у Міноборони – відео

5 канал - трансляція наживо