українські військові ЗСУ Міноборони

Полторак: "Час, коли ми навчали на пальцях, закінчився"

Лише цьогоріч у військових вишах країни почали здобувати знання майже 5 тисяч майбутніх офіцерів

У п'ятницю, 1 вересня, міністр оборони Степан Полторак взяв участь в урочистостях з нагоди старту навчального року у Львівській національній академії сухопутних військ. 

Під час виступу він повідомив, що нині виділяється достатньо коштів для якісної підготовки офіцерів ЗСУ.

"Час, коли ми навчали на пальцях, закінчився. Сьогодні бюджет Академії сухопутних військ достатній для того, щоб забезпечити ефективну підготовку майбутніх офіцерів. Ми маємо величезний потенціал досвідчених, підготовлених патріотичних викладачів. Ми маємо плеяду героїчних випускників", – наголосив міністр оборони України.

За словами чільника Міноборони, цьогоріч у військових вишах країни почали здобувати знання майже 5 тисяч майбутніх офіцерів. Понад дві сотні курсантів вже мають бойовий досвід у зоні проведення АТО.

Крім того, майже всі викладачі також брали участь у війні на сході країни, і тепер цей досвід передаватимуть молодшим бійцям. Міністр оборони зазначив, що головним завданням курсантів є ефективне навчання, адже від цього залежить життя особового складу Збройних сил.

Також Полторак повідомив, що вже за рік – 1 вересня 2018 року – у Червонограді, що на Львівщині, відкриють новий військовий ліцей. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Безстрашний десант: як бійці ВДВ "знищують противника" прямо на воді – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Акаунт Криму потролив пост посольства РФ про "російський" Крим
Наступний матеріал
В ОРДО тренуються "мітингувати" на випадок введення миротворців ООН та ОБСЄ – Тимчук
Loading...