Лариса Гольник
Лариса Гольник Facebook

Полтавська суддя Гольник оскаржуватиме у Верховному Суді оголошену їй догану

Сама служителька Феміди переконана – її переслідують через відмову ухвалити рішення на користь чільника Полтави Олександра Мамая в земельній справі

Догана із позбавленням доплат протягом місяця – таке покарання для судді Октябрського райсуду Полтави Лариси Гольник залишила чинним Вища рада правосуддя. Це рішення дисциплінарної палати хотіла оскаржити сама Гольник, однак судді її скаргу не задовольнили, передає "5 канал".

Покарання суддя отримала, зокрема, через пости в соціальних мережах, які начебто порушують суддівську етику. А також за те, що нібито вона не дотримується трудової дисципліни.

Сама Лариса Гольник переконана – її почали переслідувати після того, як 4 роки тому вона ухвалила рішення у справі про виділення земельних ділянок у Полтаві не на користь міського голови Олександра Мамая.

"Рішення буду оскаржувати. У мене є таке право – звернутися до Верховного Суду. Я можу із упевненістю тепер сказати – мене не захистили. Бо я зверталася, щоб Вища рада правосуддя вжила заходів щодо незалежності мене, як судді. Це проігноровано, і тривалий час я не отримую ніякого захисту", – зазначила сама Гольник.

У січні до ВРП надійшли скарги голови Октябрського райсуду Полтави Олександра Струкова. Він повідомив, що суддя Гольник не дотримується правил трудової дисципліни. Також скаржився на неетичну поведінку судді, яка, на його думку, полягає в оприлюднені нею та її чоловіком некоректних публікацій у соцмережах стосовно нього, колег-суддів та працівників апарату суду.

У квітні Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно Лариси Гольник. Доповідачем у цій справі був Павло Гречківський, якого прокуратура підозрює у вимаганні 500 тисяч доларів за незаконний вплив на судове рішення.

Попередній матеріал
"Вигідна пропозиція": в ОРДЛО забажали обміну "300 на 25" – Геращенко
Наступний матеріал
Україна має готуватися до моменту, коли "Північний потік-2" буде запущено – посол
Loading...