radiosvoboda.org

Полозов: З урахуванням стану здоров'я Савченко, у неї залишилось 4-5 днів

Сьогодні до Надії Савченко після п'яти годин очікувань пустили адвоката, а сестру Віру - ні

Про це повідомив адвокат льотчиці Микола Полозов на своїй сторінці у Twitter. За його словами, він разом із сестрою Вірою чекали на зустріч з Надією понад п'ять годин, проте пустили тільки Полозова.

"Після більш ніж п'яти годин очікування мене пропустили в СІЗО. Сестру Надії Віру сьогодні так і не пустили. Як я і припускав, весь день Надію накачували внутрішньовенними вливаннями. Вона показала руки - все поколоте, живих вен немає. Лікарі шукали вени навіть на ногах", - написав адвокат.

Він зазначив, що стан Надії поганий і що крапельниці, які ставили російські лікарі, вплинули лише на результати аналізів, бо кров стала менш в'язкою.

"Дефіцит води в організмі на дев'ятий день сухого голодування знищує внутрішні органи Надії. Загальний стан позначається на її настрої. Емоційний фон вкрай негативний. Після багатоденного тиску і вимог, співробітники ФСВП сьогодні передали консулам результати аналізів, які брали у Надії в понеділок і сьогодні. Їх передадуть лікарям в Україні для експертного висновку", - зазначив Полозов.

Він наголосив, що Надія дуже чекала сьогоднішньої зустрічі з сестрою Вірою, після якої збиралася приймати складні рішення.

"Із завтрашнього дня вона відмовляється від аналізів і обстежень російських лікарів, буде продовжувати сухе голодування без динамічного спостереження. З урахуванням стану її здоров'я, у неї є чотири, максимум п'ять днів", - додав адвокат. На прощання Надія сказала: "Якщо сухе голодування ні на що не впливає, то, можливо, моя смерть буде мати значення".

twitter.com/nikolai_polozov

Мама Надії повідомила "5 каналу", що від зневоднення щодня стан здоров'я її доньки погіршується. Жінка вкотре просить політиків прискорити процес звільнення Надії.

Як повідомляв 5.ua, напередодні адвокат Ілля Новіков заявив, що після недільної крапельниці Надія Савченко почувається краще, а от тюремники не на жарт перелякались. Раніше стало відомо, що Надії Савченко зумисно ввели препарати, щоб фальсифікувати результати обстеження.

Попередній матеріал
Порошенко: Японські технології дозволять використовувати на підприємствах українське вугілля
Наступний матеріал
"Київзеленбуд" назвав місця, де в Києві можна посмажити шашлики
Теги:
Loading...
Євродепутати написали листа Путіну з вимогою негайно звільнити Савченко

Євродепутати написали листа Путіну з вимогою негайно звільнити Савченко

До Савченко нікого не пускають – начебто через візит російських медиків

До Савченко нікого не пускають – начебто через візит російських медиків

МЗС Франції закликало Росію звільнити Савченко

МЗС Франції закликало Росію звільнити Савченко

Адвокат Савченко повідомив про стан Надії і переляк російських тюремників

Адвокат Савченко повідомив про стан Надії і переляк російських тюремників