twitter.com/Moscow_advokat

Адвокат Савченко повідомив про стан Надії і переляк російських тюремників

Після недільної крапельниці Надія Савченко почувається краще, а от тюремники не на жарт перелякались

Адвокат Ілля Новіков у своєму Facebook написав про результат сьогоднішніх відвідин Надії Савченко. Він повідомив: "Після крапельниці в неділю вона почувається краще. Краще – тільки тому, що на вихідних було зовсім погано".

За словами адвоката, зараз у заручниці, крім загальної слабкості, проявляються аномальні реакції – мерзнуть руки і жар по всьому тілу. Зате кров у неї тепер розріджена до нормальних показників. 10 квітня на тлі зневоднення аналізи показали якусь позамежну густоту, несумісну з життям, нагадав юрист.

Ілля Новіков проінформував і про зміну ставлення тюремників: "ФСІНівське начальство (керівництво служби виконання покарань у РФ – 5.ua) після паніки і накачування зверху вперше за півтора року видало їй недозволений другий матрац і дуже хоче перевести її від гріха до лікарні. Надія поки не погоджується, вимоги щодо допуску українських медиків не знімає. На новини з Києва про хід переговорів по ній особисто і по іншим реагує стримано. Завтра її повинна відвідати сестра Віра Савченко. Надія передає всім привіт".

Адвокат також розповів про ще одного місцевого мешканця: "Білятюремний кіт Василь, у якого вже з'явилися свої фанати, приєднується до цього привіту. Василь оптиміст, будьте як Василь".

Напередодні стало відомо, що Надії Савченко зумисно ввели препарати, щоб фальсифікувати результати обстеження.

Попередній матеріал
Касько після допиту в ГПУ: Мене дуже хочуть запроторити у в'язницю
Наступний матеріал
Київський суд арештував майно дитячого табору "Артек"
Теги:
Loading...