Політв’язень Кольченко розповів про свій стан у колонії

  Політв’язень також повідомив, що розписується під спеціальними актами про те, що в нього вилучають пошту не російською мовою

  Адвокати Уральської правозахисної групи написали листа зі слів українського політв’язня Олександра Кольченка після візиту в колонію Челябінської області. Лист розміщено на сторінці у Facebook.

  "Зараз продовжую перебувати в медсанчастині колонії міста Копейськ. Умови утримання в палаті медсанчастини не змінилися. Я продовжую приймати їжу під контролем. Персонал медчастини перевіряє в мене після кожного прийому їжі тиск, температуру, пульс, проводять зваження. Моя сьогоднішня вага 63 кілограми, почуваюся нормально", – зазначив Кольченко.

  Політв’язень також повідомив, що розписується під спеціальними актами про те, що в нього вилучають пошту не російською мовою. За його словами, раніше йому не повідомляли, що вилучають пошту.

  "Я вже підписав більше 10 таких актів. Мені пояснюють, що кореспонденцію іноземною мовою не передають, бо немає перекладу на російську. У колонію Копейська я прибув, як вважає адміністрація, як громадянин Росії. В особистій справі є паспорт громадянина Росії на моє ім’я, але в отриманні паспорта я розписуватися відмовився, адже вважаю себе українцем", – наголосив Кольченко.

  Як повідомляв 5.UA, український бранець Росії, студент і активіст лівих організацій Криму й України Олександр Кольченко оголосив про припинення голодування, яке він розпочав із солідарності з Олегом Сенцовим. 

  Попередній матеріал
  Геращенко про ухвалену резолюцію ПАРЄ: Політв'язнями визнані й бранці в ОРДЛО
  Наступний матеріал
  "Майже як справжній": Путіна на знімку "дотягли" до радника Трампа

  "Кожне годування знімають на відео": стало відомо про стан Кольченка

  Світ починає розуміти, що Росія не зупиниться на території України – Клімкін

  Сенцова сховали від омбудсвумена не просто так – Геращенко

  Марина Порошенко: Навіть у тоталітарній Росії знаходяться небайдужі, які підтримують Сенцова

  Туреччина може взяти участь в обміні Сенцова і Кольченка – Джемілєв

  Британія вимагає від РФ звільнити Сенцова та ще трьох українців, які голодують