5.ua

«Політв’язень» Марков – уже на свободі

  Скандального політика Ігоря Маркова близько опівночі звільнили з Одеського СІЗО. Таке рішення ухвалив Приморський районний суд Одеси.

  Суддя спочатку відмовлявся проводити засідання, посилаючись на ухвалу про те, що розгляд справи перенесено у Крим. Втім, після 6-годинного тиску прихильників Маркова на суддю та прокурора – розгляд справи таки розпочався. Прокурора на це засідання привели силоміць. Суддя мотивував рішення розпорядженням голови Верховної Ради Олександра Турчинова. Воно скасовує минулорічні розпорядження спікера парламенту про анулювання картки Маркова для голосування. Прокурор нагадав, що статусу нардепу Маркова позбавив Вищий адмінсуд, який досі не скасував своє рішення.

  Андрій Шеманчук, прокурор: «Я клопочу про належний судовий запит до голови Верховної Ради щодо надання роз’яснення по стенограмі судового засідання, оскільки рішення Вищого адміністративного суду ніяким органом не відмінені».

  Ігор Марков, голова партії «Родина»: «Ситуация в стране взрывоопасная, мы проходим тяжелый период. Наверное, тяжелейший период в нашей истории, и дай Бог, чтобы все это закончилось очень хорошо. Единственное, что я хочу сказать: выразить слова соболезнования семьям погибших – причем, по обе стороны баррикад».

  Попередній матеріал
  В Донецьку сьогодні розмовляють українською задля підтримки російської у Львові
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську створили Народну раду
  Теги:
  Loading...