5.ua

В Донецьку сьогодні розмовляють українською задля підтримки російської у Львові

  Мовні кордони в Україні, що будувались минулою владою, падають. Сьогодні в Донецьку відбувається акція «26 лютого я - донеччанин - буду спілкуватися українською мовою». Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

  Дату обрано не випадково - саме 26 лютого у Львові відбувається захід, що ставить за мету показати Верховній Раді та мешканцям Східних і Південних регіонів, що деякі політичні дії не мають нічого спільного зі справжнім бажанням українського народу. Тому місто Лева 26 лютого перейде на російську мову.

  «Ми донеччани хочемо виразити свою підтримку розбудові громадського суспільства в Україні, і в знак солідарності з мешканцями Західних та Центральних областей держави 26 лютого ми будемо спілкуватися українською мовою дома, на роботі, у транспорті, з друзями - всюди.

  Ми звертаємося до мешканців Західних та Центральних областей. Не осуджуйте нас. Ми стали заручниками багатьох зовнішніх факторів. Це є дезінформація, «гебельсівська» пропаганда діячів ПР, безвідповідальність окремих чиновників та політиків, тиск криміналу. Нам доводиться боротися на усіх фронтах. І це робити важко. І ще важче, коли побратими з заходу рівняють всіх як «бидло» та «бандитів». Ми не такі! Так, у нас є досить представників людської раси, якими не можна пишатися, і яких ми самі називаємо бидлом та бандитами. Але де їх нема?», - зазначено на сторінці акції в соцмережах

  «Не рівняйте усіх через «Партію регіонів» та окремих її представників. Маніпулювання населенням наших регіонів, ще досі має місце, але такому явищу настає кінець. Нам потрібен час і розуміння…. Наша мета показати всій країні, і насамперед політикам, що ми не допустимо політичних ігрищ на тлі сумних й тяжких днів нашої історії. Ми доведемо, що народ України незалежно від мови та національності, від міста прописки - то є вільні, дружні люди, які «не поведуться» на політичні забавки. Ми доведемо, що ані Схід, ані Захід не розколе жоден політик. Ніхто не зможе маніпулювати народом України!», - підкреслюють організатори мовної акції в Донецьку.

  Попередній матеріал
  Олега Блохіна київське «Динамо» може позбутися вже в п’ятницю
  Наступний матеріал
  «Політв’язень» Марков – уже на свободі
  Теги:
  Loading...