5.ua

У Дніпропетровську створили Народну раду

  Позачергова сесія Дніпропетровської обласної ради, де мали розглядати питання відставки голови ОДА Дмитра Колеснікова, не відбулася. Голова облради Євген Удод, який написав заяву про відставку, а потім її відкликав, не підписав розпорядження про проведення сесії.

  Регіонали та комуністи на засідання не прийшли, опозиціонери написали звернення до Верховної Ради з проханням розпустити облраду. Тим часом, активісти Євромайдану та бійці Самооборони заявили про створення Народної ради. Вони увійшли до сесійної зали та більше двох годин виступали з трибуни. Люди часто сварилися, висловлювали протилежні думки, ображали один одного. Керівник Самооборони ледь встигав заспокоювати присутніх. Активісти припустили, що голова фракції БЮТ Антоніна Ульяхіна почала узгоджувати для своїх партійців посади в області. Тож люди наголосили – всіх кандидатів будуть затверджувати перед громадою.

  Антоніна Ульяхіна, депутат Дніпропетровської облради, голова фракції БЮТ: «Зараз нам на мобільні телефони прийшли СМС-ки про те, що сесія, яку ми вчора виборювали, не буде сьогодні, тому що не підписане розпорядження на цю сесію… Зараз наша депутатська фракція робить звернення до Верховної Ради про розпуск нашої ради, як злочинної і вони повинні призначити дострокові вибори».

  Сергій Карноза, активіст «Правого сектора»: «Є така підозра, що тут починають ділити те, що завоювали зовсім інші люди. Будь-які посади, будь-які рішення повинні бути погоджені з громадою і з Майданом».

  Попередній матеріал
  «Політв’язень» Марков – уже на свободі
  Наступний матеріал
  У Польщі обговорять можливі наслідки подій в Україні
  Теги:
  Loading...