Яна Дугарь
Яна Дугарь фото censor.net.ua

Поліція закидає Дугарь фальсифікацію алібі – адвокат спростовує і закликає "показати докази"

Читайте по-русски
Поліція також заявляє про нібито маніпуляції у словах адвокатів Дугарь

Сьогодні прес-служба Насполіції повідомила, що експертиза нібито довела, що фігурантка справи Шеремета медика Яна Дугарь і жінка-розвідниця з камер відеоспостереження – одне й те саме обличчя. Відповідна інформація з'явилася на сайті відомства.

Правоохоронці наголошують, що під час розслідування отримали 5 фактів недостовірної інформації від сторони захисту Дугарь.

Серед них випадок з ідентифікацією ходи військового медика. У поліції пишуть: адвокати Дугарь запевняли, що слідчі надали відеозапис ходи Дугарь за 11 липня 2019 року, тоді як вона в той час була за кордоном.

У поліції з посиланням на експертизу заявляють, що "захист підозрюваної маніпулює з датою". Поліція стверджує, що запис нібито вівся 7 листопада 2019 року, коли Яна Дугарь була у Покровську на Донеччині.

Також правоохоронці спростовують алібі Дугарь. У поліції пишуть, що адвокати Дугарь наполягали на тому, що вона не могла здійснювати розвідку для вбивства в Києві 15 та 18 липня 2016 року, оскільки не полишала місця служби. Натомість у поліції стверджують, що у 2019-му зафіксували 22 доби "самоволки".

Мар'яна Рева. Прес-офіцер Національної поліції/

Цю інформацію поліції вже прокоментував адвокат Яни Дугарь – Віталій Коломієць, на своїй сторінці у Facebook. Тепер уже адвокат спростовує твердження поліції.

Правозахисник написав: "По Яні Дугарь слідчі й опери почали кошмарити допитами і "дружніми бесідами" студентів і викладачів Львівського університету щодо схильності Яни до пропусків занять. Нагадаю, МВС хотіло запустити інформаційну мульку, що Яна самовільно залишала військову частину аж на 20 днів (в 2019), а тому алібі за 2016 сумнівне (таки запустили). Ця тема обламалася, бо вказані ще в судовому засіданні 08.01.2020 дати "самоволки" припадають на вихідні, святкові, виклики на навчання та дорогу в офіційній відпустці (згідно з законом це додаткові 2 дні)".

Він продовжив: "Тож тепер хочуть показати схильність Яни до пропуску лекцій і семінарів, а відтак і схильність самовільно залишати закриту військову частину в зоні АТО в 2016 році. Але і тут буде вам облом, бо Яна - одна з двох студентів з найкращою відвідуваністю по основних предметах. І головне, навчання вона почала в 2018 році. А розслідують події 2016 року. Тож, питання до Офісу Генерального прокурора, а ви точно дали вказівки на проведення слідчих дій в межах предмету доказування? Що там по зросту "розвідниці"?". 

Крім того, адвокат Віталій Коломієць звернувся напряму до речника МВС Артема Шевченка.

Захисник Дугарь написав: "Припиняйте годувати суспільство брехнею про справу Шеремета. Виходь завтра до людей, покажи докази по суті, або будь чоловіком і припини поливати дівчину лайном".

Спростування захистом Дугарь матеріалів поліції
Спростування захистом Дугарь матеріалів поліціїFacebook / Vitaliy Kolomiets

Коломієць також анонсував акцію під будівлею МВС завтра о 13:00. 

Як повідомляв 5.UA, Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року. В автомобілі, яким він керував, спрацював вибуховий пристрій.

У грудні 2019 року правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь. За версією слідства, Дугарь фотографувала камери напередодні вбивства, Кузьменко закладала вибухівку під авто разом із Антоненком, який також фігурує як організатор. Суд арештував Кузьменко та Антоненка. Дугарь перебуває під нічним домашнім арештом.

Попередній матеріал
Під Кабміном пікетують водії вантажівок – що вимагають далекобійники
Наступний матеріал
Новий керівник Офісу Президента продовжить займатися російським напрямком
Loading...