Маріуполь_квартира 5.ua

У Маріуполі поліцейські-переселенці, які зберегли вірність присязі, отримали квартири

У обох молодші діти народилися вже у Маріуполі

У Маріуполі двоє поліцейських отримали квартири. Це ті правоохоронці залишились вірними присязі й разом із сім'ями виїхали з окупованої території Донеччини.

У обох молодші діти народилися вже у Маріуполі. Натепер – за два останні роки – квартири надані вже шістьом родинам правоохоронців-переселенців. Проте ще 1806 сімей поліцейських перебувають на обліку. 

Роман Осуховський, заступник начальника управління кримінальної поліції  ГУ НП у Донецькій області, говорить: "Ми з Донецька, виїхали в 2014 році, як і більшість співробітників поліції, в той період міліції. У Маріуполі два роки".

В'ячелав Аброськін, начальник ГУ Національної поліції у Донецькій області, наголошує: "Впевнений, що і Кабінет Міністрів піде назустріч і будуть виділені спеціальні засоби, які дозволять нашим людям, нашим поліцейським професійним отримати тут житло, щоб служити і захищати нашу Донецьку область".

Як повідомляв 5.ua, 7 вересня 2016 року Президент вручив державні нагороди та ордери на квартири військовослужбовцям розвідки. 

Попередній матеріал
Гілларі Клінтон під час церемонії вшанування пам'яті жертв теракту 11 вересня стало зле
Наступний матеріал
"Це сталося наче вчора" – Обама вшанував пам'ять жертв терактів 11 вересня

Солом'янський cуд заарештував автомобіль та квартиру Чауса

Нагорода за Ріо: квартири у Києві та земельні ділянки отримали не тільки олімпійці

20 військовослужбовців отримали квартири на Дніпропетровщині