nr2.com.ua

Солом'янський cуд заарештував автомобіль та квартиру Чауса

  Суд відмовився арештовувати земельну ділянку та оформлений на матір автомобіль

  Солом'янський районний суд Києва постановив заарештувати квартиру та автомобіль судді Миколи Чауса. Це стало відомо з ухвали суду від 25 серпня, яка опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

  Старший детектив у поданому клопотанні просив слідчого суддю накласти арешт на ще один автомобіль та земельну ділянку, але в цьому було відмовлено. Таким чином, клопотання задовольнили частково.

  Також з ухвали стало відомо, що в 2015-2016 роках Чаус неодноразово вимагав хабар у $100 тис. та надалі $150 тис. за винесення певного судового рішення. Слідчим суддею встановлено, що 9 серпня цього року, о 17:00, навпроти входу до Палацу підводних видів спорту в Києві Чаус отримав хабар у $150 тис.

  "У той же день, близько 18:30 після виходу з нарадчої кімнати, ОСОБА_3 (Чаус – 5.ua), на виконання вищезазначених домовленостей, проголосив вирок у кримінальному провадженні… та призначивши їй остаточне покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі без конфіскації майна та звільнивши її від відбування покарання з іспитовим строком на один рік і шість місяців", – йдеться у постанові.

  Нагадаємо, як заявив раніше директор НАБУ Артем Ситник, скандальний суддя Чаус не зможе втекти за кордон, щоб уникнути відповідальності за отримання хабара.

  Попередній матеріал
  Милосердя замість квітів: школярі зібрали рекордну суму на лікування онкохворих дітей
  Наступний матеріал
  Експерт спрогнозував, чи будуть покарані винні у необхідності повторного запуску системи е-декларування

  Парубій доручив профільному комітету Ради розглянути питання про арешт судді-хабарника Чауса

  Антикорупційна прокуратура просить Раду дозволити арешт судді-хабарника Чауса

  Холодницький: Спецоперація з викриття судді Чауса тривала понад три місяці

  Скандальний суддя Чаус, якого схопили на хабарі $150 тис., від сьогодні пішов у відпустку