Нагорода за Ріо 5 канал

Нагорода за Ріо: квартири у Києві та земельні ділянки отримали не тільки олімпійці

Тренери спортсменів, які успішно виступили на Олімпіаді цьогоріч, також отримали від міськвлади винагороду

Переможці Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, а також їхні тренери сьогодні отримали три квартири та три земельні ділянки у Києві. Про це повідомляє "5 канал".

Зазначається, що житло у столиці міська влада надала бронзовій призерці з художньої гімнастики Ганні Різатдіновій, срібній призерці з фехтування Олені Вороніній та Артуру Дзігазову – тренерові Жана Беленюка. Водночас, сам олімпієць, який здобув друге місце у греко-римській боротьбі, отримав від чиновників земельну ділянку.

Українському гімнастові Олегу Верняєву, що привіз з Олімпіади "золото" і "срібло", та срібному призерові Олімпіади з сучасного п'ятиборства Павлу Тимощенку чиновники також виділили по земельному наділу.

Як стало відомо, нагороди отримали не лише ті спортсмени, які стояли на п'єдесталі у Бразилії.

"За перше місце – 120 тис. грн, за друге – 100 тис. грн, третє – 80 тис., 4 місце - 60 тис. грн,  5-те – 40, шосте місце – це 20 тис. грн. Також, кожен тренер отримає по 50% від винагороди свого підопічного", – зазначив міський голова Києва Віталій Кличко.

А срібний призер Олімпіади Тимощенко сказав: "Я би хотів попросити у вас можливості поширення житлово-комунальних умов для двох моїх тренерів, які усе життя працюють у Києві". 

Нагадаємо, протягом Олімпіади Україна завоювала 11 медалей, з них – два золота, п'ять срібних медалей і чотири бронзи і зайняла 31-е місце в неофіційному командному заліку. 

Попередній матеріал
Петренко: Закон про е-декларування може бути змінений за погодженням з Єврокомісією
Наступний матеріал
"Охматдит" шукає донорів крові
Loading...

Український медаліст XXXI Олімпіади повернувся на Батьківщину

Оркестр, коровай та шалені овації: у Києві зустріли олімпійського чемпіона Чебана

Як українських олімпійців зустріли на Батьківщині

Антирекорд: Збірна України завершила участь на Олімпіаді-2016