twitter.com

Політолог про смерть Чуркіна: "Схоже на прокляття Смоленської площі"

За словами політолога Євгена Магди, смерть Чуркіна є трагедією лише для його родини, а для російського МЗС – це "потреба обрати нового не менш жорсткого представника"

За останні роки саме через конфлікт між Росією та Україною до роботи Ради безпеки ООН було привернуто багато уваги. Про таке заявив в ексклюзивному коментарі 5.UA політолог Євген Магда.

"Взагалі посада постійного представника попри те, що вона так називається, не є незмінною. Давайте скажемо відверто, що за останні роки саме завдяки конфлікту між Росією та Україною до роботи Ради безпеки ООН було привернуто багато уваги", – сказав експерт.

Євген Магда додав: "Чуркін як людина, яка мала акторський досвід у дитинстві, у принципі небезталанна, дійсно привертав до себе достатньо багато уваги тим, що без ухилів відстоював лінію Кремля. Але в цьому насправді немає нічого дивного. Це власне робота дипломата – відстоювати позицію своєї держави, інакше, даруйте, людина б не займала таку високу посаду. Це треба усвідомлювати і це треба розуміти".

Окрім того, за словами політолога, смерть Чуркіна – трагедія для його родини, але для російського МЗС – це "потреба обрати нового, не менш жорсткого представника, який би захищав російські інтереси". 

"Я думаю, що Росія має достатньо на "лаві запасних" і тут немає чогось надзвичайно екстраординарного. Просто з огляду на те, що це вже не перша смерть високопоставлених російських дипломатів за останні роки, то виникає запитання своєрідного "прокляття Смоленської площі", що люди, які просувають лінію Кремля за кордоном, можуть погано закінчити. Але це вже скоріше містичне, ніж реальне", – додав експерт.

Нагадаємо, що у понеділок, 20 лютого 2017 року, стало відомо про смерть постійного представника Росії в ООН Віталія Чуркіна. Він помер у Нью-Йорку у віці 64 років.

Попередній матеріал
ЗМІ назвали причину смерті російського дипломата Чуркіна
Наступний матеріал
Ворог обстріляв з протитанкових ракетних комплексів Новозванівку та Новоолександрівку – штаб АТО
Loading...

Чуркін зажадав від Києва "звільнити" 7 українських міст та запевнив, що права людини – не на часі

З російським Чуркіним не вітається більшість дипломатів в ООН – Веселовський

Чуркін запевняє, що не має племінників