Володимир Єльченко, Радбез ООН 5 канал

Сьогодні на засіданні Радбезу ООН головуватиме Клімкін: про що буде йтися на зустрічі

У засіданні, серед інших, візьмуть участь керівники Інтерполу, Міжнародної морської організації, Організації із заборони хімічної зброї

У понеділок, 13 лютого, у рамках українського головування Рада Безпеки ООН проведе відкриті дебати на тему "Захист критичної інфраструктури від терористичних атак". Головуватиме на засіданні міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Про це інформує прес-служба МЗС.

Як стало відомо, окрім представників держав-членів ООН, у засіданні візьмуть участь керівники Інтерполу, Міжнародної морської організації, Організації із заборони хімічної зброї. Передбачається, що вони поділяться своїм баченням шляхів посилення захисту портів, газопроводів, інших об’єктів критичної інфраструктури.

"У ході засідання передбачається схвалення ініційованої Україною резолюції РБ, яка має на меті підвищення ефективності міжнародних зусиль з протидії терористичним актам проти об'єктів критичної інфраструктури, зокрема в рамках Глобальної контртерористичної стратегії ООН", – повідомили у вітчизняному дипломатичному відомстві. 

Нагадаємо, 2 лютого на засіданні Радбезу ООН постпред України заявив, що дії Росії на Донбасі можна кваліфікувати як військовий злочин.

Попередній матеріал
Досвід для України: Румуни показують майстер-клас, як не давати спокою політикам
Наступний матеріал
Геращенко розповіла, скільки українських військових перебуває у полоні бойовиків
Loading...

Єльченко у Радбезі ООН: Дії Росії на Донбасі можна кваліфікувати як військовий злочин

За ініціативи України Радбез ООН cхвалив заяву щодо ситуації на Донбасі

Клімкін назвав ймовірну дату зустрічі в "нормандському форматі" щодо Мінських угод