Поки тестують: в Україні з’явився електронний сервіс класифікації готелів

  За 27 років в Україні з понад 4000 засобів розміщення пройшли державну зіркову категоризацію лише близько 300 готелів

  Нову електронну систему зіркової класифікації готелів, розроблену на замовлення Національної туристичної організації України, пропонують протестувати вітчизняним готельєрам. Як повідомив на своїй сторінці в Facebook голова НТОУ Іван Ліптуга, анкету на сайті може заповнити будь-який працівник готелю.

  "Нова система класифікації побудована на міжнародних критеріях і бальній оцінці, яка на відміну від застарілого стандарту дає змогу отримати необхідні готелям зірки, замінивши відсутні критерії додатковими. Система проста, зрозуміла й зручна. Все підраховує сама. Будь-який працівник готелю за бажанням може впродовж години заповнити анкету, і система покаже йому кількість набраних балів для кожної зіркової категорії. За успішного виконання критеріїв готель може натисненням однієї кнопки відправити заявку до Національної туристичної організації України і пройти підтверджувальний аудит, після якого отримати сертифікат відповідності Швейцарської міжнародної компанії SGS", – зазначив Ліптуга.

  За його словами, за 27 років в Україні з понад 4000 засобів розміщення пройшли державну зіркову категоризацію лише близько 300 готелів.

  "Головні причини – жорсткі й застарілі вимоги стандарту ДСТУ 4269, складна процедура попередньої добровільно-обов'язкової сертифікації, непрозорість і корупція органів оцінки відповідності Укрсепро. З 1 січня 2018 року Укрсепро більше не існує", – зазначив Ліптуга.

  Як повідомляв 5.UA, у японському готелі-бібліотеці відвідувачам пропонують переночувати на книжкових полицях.

  Попередній матеріал
  Трагедія "Вікторії": з екс-директора табору хочуть стягнути понад 8 млн грн
  Наступний матеріал
  Уряд затвердив новий склад наглядової ради "Укрзалізниці"

  Аудитор НАБУ розповів, чи намагалися на нього впливати

  Рік безвізу: кордон з ЄС перетнули понад півмільйона українців – інфографіка

  Верховна Рада обрала нового аудитора НАБУ

  У зоні ЧАЕС знайшли групу сталкерів-іноземців: один з яких – неповнолітній

  Звернулася по допомогу: Денісова просить Червоний Хрест відвідати політв'язнів Кремля

  Платні автобани в Україні: міністр назвав перші три напрямки