Платні дороги
Платні дороги відкриті джерела

Платні автобани в Україні: міністр назвав перші три напрямки

У попиті платних доріг серед українців Володимир Омелян сумнівів немає

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів про песпективи спорудження платних доріг в Україні та перші три ймовірні напрямки.

"Цього року ми плануємо початок тендерних процедур на спорудження першої платної дороги в Україні Львів-Краківець плюс, можливо, північний об’їзд Львова. Далі ми хочемо піти в напрямку Києва до Одеси. Це, насамперед, Київ-Біла Церква. Є перспектива платної дороги, яка поєднає Херсон-Миколаїв-Одесу", − повідомив міністр інфраструктури. 

Він також уточнив: немає сумнівів у попиті платних доріг серед українців.

"Я думаю, що українці, коли сплачують за якісні автомобілі, за якісні умови життя чи за подорожі, звикли платити кошти і розуміють, що це не безоплатно. Те саме буде з платними дорогами. Якщо ти хочеш їхати швидше, безпечніше, комфортніше – ти за це заплатиш. Якщо альтернативою є вузька звивиста сільська дорога, (то відповідь очевидна)", − каже Омелян.

Він додає: "Я бачу, що багато українців, які подорожують Європою, користуються платними автобанами. У нас теж є статистика з цього приводу, і я переконаний, що цей експеримент буде успішним в Україні".

Детальніше − дивіться у відео: 

Нагадаємо, на початку року Кабмін затвердив концепцію розвитку доріг до 2022

Попередній матеріал
Заступника Кернеса кинули в смітник – відео
Наступний матеріал
"Каратимемо нещадно": Гройсман і Аваков розповіли, як боротимуться з контрабандою на митниці – включення з Кабміну
Loading...