Подвійне самогубство на Херсонщині

  Подвійне самогубство на Херсонщині. Молоде подружжя - 22-річного хлопця та 24-річну дівчину знайшли повішеними у лісі неподалік села Раденськ. Правоохоронці підозрюють, що на такий крок молодих людей штовхнули бідність та безробіття.
  Допомоги від батьків вони не отримували, адже одружилися проти їхньої волі. Жінка не могла знайти роботу, хоча і мала освіту, чоловік - цьогоріч мав закінчити навчання. Кілька місяців тому молода родина приїхала до Херсона, до бабусі дружини. Однак, і з нею стосунки не склалися. Молодята оселилися в старому сараї. Міліціонери встановили - перед тим, як скоїти самогубство, пара повечеряла під деревом. У помешканні, де вони жили знайшли зошит із останніми побажаннями молодят щодо розподілу їхнього майна.

  Володимир Калашнік, начальник Цюрупинського РВ УМВС: "Жителі села Радинське, які збирали гриби в лісі, виявили два трупа, повішаних у лісі на гілці. Як виявилось потім по документах, що це чоловік з дружиною. Жінці було 24 роки, чоловіку 22 роки. По даному факту проводиться перевірка, з`ясовуються в даний момент причини, що спонукали до вчинення таких дій. Слідів насильницької якоїсь смерті в ході огляду виявлено не було".
  Попередній матеріал
  Українська паралімпійська збірна має найкращу тренувальну базу у Європі
  Наступний матеріал
  Скульптори світового масштабу представили свої роботи у Мистецькому Арсеналі [відео]
  Теги: