Українська паралімпійська збірна має найкращу тренувальну базу у Європі

  Українська паралімпійська збірна має найкращу тренувальну базу в Європі. Принаймні, про це заявляє голова державної служби молоді та спорту – Равіль Сафіуллін. Саме євпаторійська база дозволила спортсменам отримати високі результати та посісти 4-те місце в загальнокомандному заліку.

  Равіль Сафіуллін, голова державної служби молоді та спорту: "Мы говорим о количестве медалей, но я бы чуть- чуть в историю ушёл. Впервые наши паралимпийцы  учавствовали в Паралимпиаде в 1996 году в Атланте, на тот момент у нас было суммарно семь медалей, и всего одна золотая, и не было той базы, паралимпийской. 2004 год, у нас 24 золотые медали – есть уже база. У нас лучшая паралимпийская база в Европе, и база, которая входит в тройку лучших паралимпийских баз мира наряду с Австралией и Канадой".

  Цьогоріч українська збірна на Паралімпійських іграх у Лондоні здобула рекордну кількість нагород - усього 84 медалі: 32 золоті, 24 срібні та 28 бронзових. За розпорядженням кабінету міністрів спортсменам збільшили розмір премій – 800 тисяч гривень за перші місця, по 550 – за другі, та по 380 за треті.

  Попередній матеріал
  4 українців, постраждалих внаслідок дорожньої аварії в Росії, літаком доправили до Києва
  Наступний матеріал
  Подвійне самогубство на Херсонщині
  Теги: