4 українців, постраждалих внаслідок дорожньої аварії в Росії, літаком доправили до Києва

  Чотирьох українців, постраждалих внаслідок дорожньої аварії в Росії, літаком доправили до Києва.

  У потерпілих - переломи хребта та черепно-мозкові травми середньої тяжкості. Медики оцінюють їхній стан як задовільний. Минулого тижня восьмеро українців потрапили у ДТП поблизу Пскова на автошляху Порохов-Успіння. За словами одного з постраждалих, вони їхали на заробітки до Санкт-Петербурга. Через зливу водій мікроавтобуса не впорався із кермуванням і автівка перекинулася. Четверо українців продовжили поїздку після отримання першої допомоги, ще четверо потрапили у місцевий шпиталь. Нині їх доправили до Київської міської лікарні швидкої допомоги.

  Валерій Кузьмін, лікар-хірург Українського центру медицини катастроф: "Троим из четырех постраждавших выставляется компрессионные переломы позвоночника. У двух - грудного отдела позвоночника. У одной постадавшей - поясничного отдела позвоночника. Пристуствует также черепно-мозговая травма, сотрясения головного мозга. У двух пострадавших кроме этого травма грудной клетки".

  Володимир Демчук, начальник відділу оперативно-чергової служби МНС України: "Сьогодні буде перевезено авіаційною технікою МНС чотири постраждалих громадянина України і доправлені вони будуть в Київську міську лікарню швидкої допомоги".

  Попередній матеріал
  Валютні рахунки телеканалу ТВі заарештовані
  Наступний матеріал
  Українська паралімпійська збірна має найкращу тренувальну базу у Європі
  Теги: