Валютні рахунки телеканалу ТВі заарештовані

  Валютні рахунки телеканалу ТВі заарештовані. Про це виданню "Українська правда" заявив гендиректор телеканалу Микола Княжицький.

  Зранку працівники телеканалу та їхні колеги пікетували Нац-раду з питань телебачення і радіомовлення. Вимагали - відновити мовлення ТВі у повному обсязі, припинити репресії проти незалежних ЗМІ та звільнити з посад членів Нацради. Адже, за словами співробітників каналу, саме під тиском цієї інституції та її представників у регіонах - ТВі вимкнули з кабельних мереж.

  Артем Шевченко, організатор акції: "Ми вимагаємо відновлення мовлення телеканалу ТВі незаконно відключеного у кабельних мережах - під тиском Нацради. Ми вимагаємо будь-якого роду переслідування ЗМІ, які останнім часом посилюються, і Нацрада несе, на наш погляд, пряму відповідальність за це".

  Володимир Манжосов, голова Нацради з питань телебаення і радіомовлення: "Вимикають не тільки канал ТВі. Вимикають і інші канали. Серед них є і спортивний канал український, і канал ділових новин, і музичний канал. Вимикають і деякі іноземні канали".

  Попередній матеріал
  11 договорів щодо оренди земельних ділянок у Деснянському районі скасував суд
  Наступний матеріал
  4 українців, постраждалих внаслідок дорожньої аварії в Росії, літаком доправили до Києва
  Теги: