Подробиці затримання Кернеса (доповнено)

  До цього часу міліція уже мала б випустити секретаря Харківської міськради. Принаймні це пообіцяв головний міліціонер Юрій Луценко. Генадія Кернеса у вівторок силоміць доправили на допит. Машину чиновника затримали на вулиці в Харкові і повезли в Київ. У якій справі свідчить скандальновідомий чиновник - достеменно не зрозуміло. В офіційному повідомлення МВС йшлося про те, що він свідок у справі про замах на життя. А ось міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив про справу щодо наркоторгівлі.

  Він просто їхав собі вулицею і гадки не мав, що за кілька годин опиниться в кабінеті слідчого. Близько 14 години дня авто секретаря Харківської міськради Генадя Кернеса зупив партуль ДАІ.

  Інспектор ДАІ: "Отсутствует талон технического осмотра на автомобиле. И водитель отказался предъявить документы".

  Однак, чиновника прояснення про техталон, певно, насторОжило. Доки патруль розбирався з документами, пан Кернес часу не гаяв. Кілька дзвінків по мобільному, і ось уже біля його авта чекає карета "швидкої". Туди можновладенць і пересів - під пильним наглядом власних охоронців. Але не надовго. Незабаром "швидку" взяли штурмом люди в масках. Чиновника винесли, посадовили до іншого авта - міліцейського - і відвезли в невідомому напрямку. Швидко і без жодних коментарів. Ані з боку міліції, ані від посадовців.

  Ігор Шурма, заступник Харківського міського голови: "Зупинився у повному розумінні цього слова, зупинився, і побачив машину. Я вообще хочу узнать, что здесь происходит! Я ничего не знаю! Вот стоят машины!"

  Прояснилася ситуація аж у столиці. Саме туди, як виявилося, відвезли Геннадія Кернеса. На допит. За інформацією прес-служби МВС, можновладець має свідчити у справі про "замах на навмисне вбивство". Утім, і тут не обійшлося без плутанини. Міністр Луценко говорить про справу щодо наркоторгівлі.

  Юрій Луценко, Міністр МВС України: "Це примусовий привід до слідчого, який настає для будь-кого, хто ухиляється від дачі показань. В нашій карїні до слідчого ходить і Президент, і Міністр внутрішніх справ, і інші високі посадові особи - буде ходити і громадянин Кернес. Сьогодні, принаймні, в цю годину, його допитують слідчі МВС України, задають йому ті запитання, які вважають за потрібні в ході розслідування справи про наркотрафік у Харківському регіоні".

  За словами Міністра, до кінця доби пана Кернеса мають відпустити. Але в разі необхідності його викликатимуть на допити знову. Протягом двох місяців харківський чиновник ігнорував повістки, телеграми і постанови щодо приводу. Але зараз, запевняє Луценко, від міліції не втечеш.

  Ольга Бондаренко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Українські моряки із судна "Леманн Тімбер" прибули в Київ
  Наступний матеріал
  ЄВРО-2012: Як будують стадіон "Дніпро" (відео)
  Теги:
  Loading...