Поблизу Чорнобильської зони випробували мобільний радіаційний комплекс

Тестування відбувалося в умовах реального радіаційного забруднення, а саме в зоні безумовного відселення поблизу Чорнобильської АЕС

Фахівці Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби провели в зоні відчуження випробування мобільного радіаційного комплексу. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

"Тестування відбувалося в умовах реального радіаційного забруднення, а саме в зоні безумовного відселення поблизу Чорнобильської АЕС. Спеціалісти-прикордонники мали на меті на практиці випробувати технічні можливості комплексу та відпрацювати методику експлуатації і тактики дій екіпажу. У ході випробування прикордонники здійснили аналіз даних отриманих під час ведення радіаційної розвідки маршрутів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за результатами першого етапу випробовування викладачами відділення екологічної безпеки державного кордону Навчального центру зроблено висновок, що даний комплекс спроможний виявляти та ідентифікувати радіоактивні матеріали з високою точністю та в режимі он-лайн здійснювати надточний моніторинг радіаційної обстановки.

/
/
/

Як інформував 5.ua, Україна очікує 100 мільйонів євро від країн-донорів на завершення будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива на Чорнобильській АЕС. Воно має запрацювати через рік. Тоді ж планують завершити проект саркофага, який герметизує пошкоджений четвертий блок станції.

Попередній матеріал
У Генпрокуратурі заявляють про арешт посадовця часів Януковичка
Наступний матеріал
Лисенко: Біля Славного на протитанковій міні підірвався автомобіль з бійцями

Як виглядає найбільша фан-зона Євро-2016

Обама на рік подовжив санкції проти білоруських урядовців

Пікет під Кабміном: працівники ЧАЕС вимагають нарахувати обіцяні надбавки

Останній енергоблок ЧАЕС звільнили від ядерного палива – Мінекології