Святослав Піскун За Чай.com / 5 канал

Піскун розповів, чому не була розслідувана смерть Чорновола

У програмі "За Чай.сom" на "5 каналі" екс-генпрокурор пояснив, чому, за його думкою, правоохоронна система працює неефективно

Колишній генпрокурор Святослав Піскун обговорив найбільш резонансні нерозкриті злочини українського політикуму, серед яких вбивства Вадима Гетьмана, В’ячеслава Чорновола, Георгія Кірпи та Юрія Кравченка.

Відповідаючи на питання ведучого "чому справа честі всіх Президентів, генпрокурорів – і нуль?", він розповів: "Скажу. Ну не зовсім нуль (у розслідуванні цих справ – 5.ua). З цих чотирьох людей треба двох викреслити точно, тому що ті два вбивства розкриті, що стосується Гетьмана і Кірпи – там усе зрозуміло, засуджені вбивці. Що стосується Кравченка – є питання, які ще не розглянуті".

Піскун додав: "І вже напевно залишаться (нерозглянутими – 5.ua), ну цим зараз просто ніхто не займається, я так розумію. А те що стосується Чорновола – була втрачена свого часу… Я знав В’ячеслава Максимовича, ми з ним спілкувалися не раз, не два, не три, – була втрачена поступовість слідства. Російською "наступательность". Колишній генпрокурор уточнив, що навмисно втрачена.

"Неефективно працює правоохоронна система. Вона кожен раз збивається там, де справа стосується політика. Тому що за політиком завжди є чорне і біле. І якщо того білого стає менше, ніж чорного, і правоохоронна система починає спотикатися і не хоче розкривати цієї справи, тому що а раптом за смертю цього політика стоїть хтось, хто був при владі в той час?", – наголосив Піскун.

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Піскун: Тільки дурний може любити прокурора.

Попередній матеріал
Анонс прямих трансляцій на 5.ua
Наступний матеріал
Росія перекидає ракетний комплекс "Іскандер" до прикордонної з Литвою та Польщею території - розвідка США

Піскун: Тільки дурний може любити прокурора

10 років тому вбили Вадима Гетьмана

Сьогодні в Україні вшановують пам'ять В'ячеслава Чорновола

78 річниця від дня народження В'ячеслава Чорновола: вшанування пам'яті