ПІРАТИ В СОМАЛІ ВІДПУСТИЛИ УКРАЇНЦІВ

  З полону піратів звільнили чотирьох українців та інших членів екіпажу судні Леман Тімбер. Моряків утримували в заручниках з 28 травня. Увесь цей час вони отримували мінімум їжі та води, жили без світла і були у пригніченому стані через жорстоке ставлення. Судно під прапором Німеччини, на якому перебувало 15ро осіб - громадян України, Росії та Естонії, захопили сомалійські корсари. Після отримання викупу, зловмисники залишили корабель.
  Тож через 4-5днів він має прибути до Аману. Про це "5 каналу" повідомила омбудсмен Ніна Карпачова. 

  Ніна Карпачова, Уповноважений з прав людини: "В 20 годин вечора - це такий же час, як в Україні, з 30 піратів останні 5 покидають корабель після отриманого викупу. Вони зараз виходять на схід в сторону Омана до найближчого порту. Капітан мені сказав після останньої телефонної розмови - мінімум 4-5 діб. Але дуже великий зараз шторм 4-7 балів в тому місці, в Аденській затоці, де вони перебувають. Вони просили, звичайно, щоб ми допомогли їм з лікарями, як тільки вони попадуть у найближчий порт. Але ми тримаємо з ними зв`язок ці 5 діб, які вони будуть діставатися Омана".

  І, як повідомив "5 каналу" речник українського МЗС Василь Кирилич, звільненням бранців опікувався міжнародний антикризовий штаб. До нього увійшли представники країн, чиї громадяни перебували на борту "Леман Тімбер". Суму викупу у МЗС поки що не розголошують. Як і те, хто платив ці гроші.
  Попередній матеріал
  Атомники очікують на сировину з-за океану
  Наступний матеріал
  Росія погрожує Чехії зброєю через ПРО?
  Теги:
  Loading...