Росія погрожує Чехії зброєю через ПРО?

  Військово-технічні, а не дипломатичні методи обіцяє Москва у відповідь на розташування американського радару в Чехії.
  Такою заявою МЗС Росії відреагувало на підписання угоди між США та Чехією. Радикальні дії Москва готова розпочати, тільки-но документ ратифікує чеський парламент. Голосування має відбутися восени, а протиракетний щит мають звести через три роки.

  Угоду напередодні у Празі підписали міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберг та держсекретар США Кондоліза Райс. 

  Кондоліза Райс, держсекретар США: "Ця угода справді визначальна для всіх друзів і соратників, які повинні долати спільну загрозу 21-го століття. Робимо це за допомогою найсучасніших оборонних технологій. Ми вже наголошували нашим російським колегам, що небезпека спільна - від таких країн, як Іран, котрий продовжує розробляти ракети далекого радіусу. Отже, треба бути готовим дати їм відсіч".

  Віталій Чуркін, представник Росії в ООН: "Як дипломат, хочу сказати, що кожна військова дія призводить до військової відповіді. Це базове правило, за яким живуть війська. Якщо є виклик, зміна стратегічної позиції, то одразу ж має бути відповідь. Тут немає нічого дивного".

  У відповідь на позицію Москви в Пентагоні заявляють - такими коментарями Росія хоче змусити понервувати європейських партнерів Вашингтону, щоби Чехія і Польща переглянули свою участь у проекті.
  Попередній матеріал
  ПІРАТИ В СОМАЛІ ВІДПУСТИЛИ УКРАЇНЦІВ
  Наступний матеріал
  Витік відходів на ядерному об`єкті у Франції
  Теги:
  Loading...