5 канал

Підвищення рівня життя в Україні замало, аби жителі окупованих територій забажали повернутися - експерт

Необхідно, щоби в Україні розвивалося громадянське суспільство в класичному розумінні, вважає експерт

Політика підтримки громадянського суспільства в Україні має роз'яснювати всім, що свобода кожної людини не має порушувати свободи іншої людини. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. Птухи НАНУ Елла Лібанова.

"Дуже часто люди вважають, причому навіть і фахівці, що от підніметься рівень життя в Україні, і тоді ці території самі прибіжать сюди. Так не буде. Прикладом може слугувати Абхазія, Аджарія", - зазначила вона.

За її словами, окрім високого економічного рівня, необхідно, щоб в Україні розвивалося громадянське суспільство у класичному розумінні.

"Треба, по-перше, щоб в Україні розвивалося громадянське суспільство у класичному розумінні, щоб не було таких, знаєте, квазі-громадянських активностей, коли людина бере зброю і як представник громадянського суспільства починає качати права. Це має бути нормальна політика підтримки цього громадянського суспільства, але з роз'ясненням всім, що твоя свобода не має порушувати свободи іншої людини, не має навіть її торкатися", - зауважила Лібанова.

Нагадаємо, днями у столиці член Президії НАН України, директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. Птухи НАН України академік Елла Лібанова презентувала Національну доповідь "Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі". Однією з основних тез документа, на якому акцентували увагу під час презентаційної доповіді стало те, що ідею соборної України підтримує 71% населення держави.

Попередній матеріал
Кандидатуру Гройсмана на пост прем’єра можуть розглянути вже наступного сесійного тижня
Наступний матеріал
Порошенко просить Раду Європи направити в РФ спеціальну місію для моніторингу ситуації з українськими політв'язнями
Loading...

Лібанова: Якби не було такої запеклої боротьби в Донбасі, не знаю, що було б на Харківщині і Дніпропетровщині

За останні два роки маємо майже 20% зростання підтримки незалежності України – соціолог

Життя в Україні потрібно робити настільки привабливим, щоб кримчани захотіли повернутися - соцопитування