Маруся Звіробій
Маруся Звіробій 5 канал

"Підтягнемо ЄС і Канаду, зараз у всьому світі будуть знати, яке воно сц*кло": Звіробій про Зеленського в суді

Читайте по-русски
Адвокат Звіробій готується подати апеляційну скаргу на рішення суду, натомість сама волонтер гарантує з'являтися за правильно оформленим викликом і "винести іще раз того слідчого, прокурора, кого завгодно"

Українська волонтерка і ветеран АТО Маруся Звіробій пообіцяла "багато цікавих зустрічних заяв" слідчим, які ведуть її справу, і озвучила обіцянку й для президента України.

Таким чином Звіробій в залі суду прокоментувала рішення суду підтримати клопотання прокурора щодо запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

"Майже все як було. Я за 6 років жодного разу не виїжджала за кордон. Єдине місце, куди я виїжджала – це був Донбас, тому нічого нового тут не буде. По першому правильно складеному виклику ми завжди з’являлися і тут теж нічого нового не буде. Я з задоволенням прийду і винесу іще раз того слідчого, прокурора, кого завгодно", – запевнила волонтерка.

Звіробій наголосила: "Я бачу дуже добре, коли топлять мою країну. Цього президента опозорили на всю Україну і ми зараз підтягнемо Європу, Канаду, зараз у всьому світі будуть знати, яке воно сц*кло".

Тим часом, адвокат пообіцяв подати апеляційну скаргу.

"У нас буде досить багато цікавих зустрічних заяв, оскільки я сьогодні підійшла до прокурора і він не зміг мені навіть по секрету показати хоча б один прямий доказ того, в чому він мене звинувачує. У нього його немає. На всі запитання ні прокурор, ні слідчий не змогли мені відповісти, тому що в них таких доказів немає. Натомість він тикає кнопочки і відчитується роботодавцям", – додала Звіробій.

Вона зауважила: "Я сьогодні "прівєт" від добровольчого руху теж передала, а також від військовослужбовців Збройних сил України. Ми будемо воювати з ворогом, де б він не був – на зовнішньому фронті, на внутрішньому фронті, а зараз вони себе показали, як вороги. Тому що той, хто знищує систему права в Україні, а система права – це те, чим ми поки що відрізняємося від РФ, і ми воювали 6 років тому, щоб тут були наші порядки, наша система права, а не російська. Натомість на нас зараз уже наступають".

Раніше ветеран АТО, військовий інструктор Маруся Звіробій заявила про відсутність погроз у відеозверненні, в якому вона спільно з народним депутатом Софією Фединою звернулася до президента України Володимира Зеленського. Нагадаємо, у ДБР викликали на допити волонтерку, ветерана АТО Марусю Звіробій. Її питали, зокрема, про Софію Федину та ролик, який Федина і Звіробій записали після візиту Зеленського в Золоте. Звіробій заявила також про можливі допити і обшук у Федини.

Попередній матеріал
Дугарь змусили сказати, що вона добровільно їде до Києва, інакше її затримають за статтею 208 – адвокат
Наступний матеріал
СБУ передала списки на обмін кримським татарам для затвердження – Джемілєв
Loading...

У столичному суді обрали запобіжний захід ветеранці Марусі Звіробій – подробиці (оновлено)

Похід у ДБР: Марусі Звіробій вручили підозру за трьома статтями

Зінкевич: справа проти Федини та Звіробій – це переслідування патріотів командою Зеленського

У ДБР чекали на депутатку Федину, а прийшла Маруся Звіробій – що розповіла (оновлено)

Оголошенням підозри Федині влада спробує відволікти від відкриття ринку землі – Уколов

Звіробій: Якби "зелена влада" об'єдналася з армійцями і Порошенком – це був би кулак, який дав би по морді РФ