Facebook / Генштаб ЗСУ

Під час переходу на контракт мобілізовані військові отримають до 10 мінімальних зарплат – Міноборони

  У ЗСУ нині проходять військову службу за контрактом понад 150 тис. військових

  Під час переходу на контракт мобілізовані військовослужбовці, не звільняючись із військової служби, отримують одноразову грошову винагороду розміром від 8 до 10 мінімальних зарплат. Про це заявив під час брифінгу у вівторок у Києві речник Міністерства оборони України підполковник Дмитро Гуцуляк, повідомляє "Укрінформ".

  "Мобілізовані військовослужбовці мають змогу укласти контракт зі Збройними Силами України, не звільняючись з військової служби. Державою передбачено соціальний захист цієї категорії військовослужбовців. Так, відповідно до постанови Кабінету міністрів України, їм виплачується одноразова грошова винагорода (офіцеру – десять мінімальних зарплат або 14500 грн, сержанту – дев'ять або 13050 грн, солдату – вісім або 11600 грн)", – роз'яснив Гуцуляк.

  Речник МОУ зазначив, що за цими військовослужбовцями зберігається робоче місце та середній заробіток, а також не припиняється виплата пенсій. "Зазначені пільги зберігаються до завершення особливого періоду та оголошення загальної демобілізації", – наголосив представник оборонного відомства.

  У Міноборони також нагадали, що гарантоване щомісячне грошове забезпечення для солдата військової служби за контрактом першого року служби з початку року становить від 7 тис. грн, для офіцера – від 9 тис. грн. Також відомо, що наказом Міністерства оборони України (від 22.07.2016 №375) з липня цього року на суму до 800 грн, залежно від вислуги років, збільшено грошове забезпечення контрактників, які проходять службу на бойових командних посадах сержантського складу. Це командири відділень, командири бойових машин, БМП, танків, гармат, мінометів, головні старшини всіх рівнів тощо.

  Окрім того, Гуцуляк повідомив, що на сьогодні у ЗСУ проходять військову службу за контрактом понад 150 тис. військових: 109 тис. військовослужбовців сержантського та рядового складу та 47,5 тисячі офіцерів. Так, з початку року контракт з українським військом уже уклали понад 53 тис. військовослужбовців, із яких понад 6 тисяч – офіцери. При цьому з числа мобілізованих громадян у цьому році на військову службу за контрактом прийнято близько 11 тис. осіб. Пріоритет надається комплектуванню вертикалі посад сержантського корпусу. 

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні радник Президента показав попередній варіант нового комплекту форми ЗСУ.

  Попередній матеріал
  В ООН хочуть обмежити право вето постійних членів Радбезу
  Наступний матеріал
  Тарас Дутко: Cкладається враження, що спортсмени-паралімпійці – це люди не другого, а третього сорту
  Теги:
  Loading...

  Будні у Зайцевому: мінометний вогонь окупантів та стрільби контрактників ЗСУ

  "6 хвилю додому": У середмісті Києві родичі контрактників вимагають встановити чіткі строки служби

  Бійці ЗСУ тримали оборону на Чернігівщині: розпочався масштабний вишкіл для резервістів та контрактників

  У Міноборони повідомили про рекордні темпи набору контрактників ЗСУ

  У Миколаєві набирають добровольців-контрактників до ВМС України

  На сьогодні 75% армії складають контрактники – Президент